Fiyatlar

Axess Gürgençler Apple 1500₺ chip para hediye kampanyası


Axess kredi kartınızla Apple yetkili bayisi gürgençler mağazaları ve sitesinden yapacağınız 10.000₺ ve üstü alışverişlerde %10 olmak suretiyle toplamda 1500₺ chip para kazanabilirsiniz. Kampanya 1-15 Aralık 2022 tarihleri içinde geçerli olacaktır.

iphone cep telefonu almak için kullanabileceğiniz kampanyada iphone 11 modeli 128gb hafızalı 17.500₺ ve 1500 puanla piyasanın en düşük fiyatına gelir.

Kampanya Ayrıntıları

1 -15 Aralık 2022 tarihlerinde Gürgençler mağazaları ve gurgencler.com.tr ’den tek seferde yapacağınız ilk 10.000 TL ve üstü peşin yada taksitli alışverişinize 1500 TL’ye varan % 10 Chip para fırsatı sunulmaktadır.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonrasında karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, istediğiniz zaman hayalinizde ne var ise alabilirsiniz.
Kampanyada kazanılan chip-paralar gurgencler.com’da kullanılmamaktadır.
Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
Chip para kampanyası alan kişi bazındadır. Bir alan kişi aslolan yada ek kartları ile yapacağı harcamalarından kampanyadan bir kere en fazla 1500 TL chip para kazanabilir.
Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
Kampanyada chip para kazanan işlemin iptali yada değişikliği sebebiyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan chip para tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
Kampanyadan yararlanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üstünden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan meydana getirilen işlemler dahildir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri