Dizi Haberleri

Beyaz Kaplan film konusu ve oyuncuları

Beyaz perdede yayınlanması beklenen ve geçen yıl beyaz perde salonlarında gösterilmeye başlanan Beyaz Kaplan filmi hepimiz tarafınca oldukça beğenildi. Filmi izlemeyen ve merak edenler için Beyaz Kaplan film konusu nedir? Beyaz Kaplan filminin oyuncuları kimler? Filmin yönetmeni kim? Beyaz Kaplan filminin IMDB puanı kaç? Filmin gösterim zamanı ne süre? benzer biçimde dört gözle beklenen soruların yanıtları haberimizde. İşte detaylar..

Beyaz Kaplan filmi 22 Ocak 2021 senesinde yayınlanmaya başladı ve film Netflix orijinal filmlerindendir. Komedi ile Dram türlerini bir arada sunan filmin yönetmenliğini Ramin Bahrani üslenmiştir ve filmin gidişatı ile yapımcılığını da gene Ramin Bahrani yapmaktadır.

Filmin başrollerinde ise Adarsh Gourav, Rajkummar Rao, Priyanka Chopra Jonas, Mahesh Manjrekar ile Vijay Maurya benzer biçimde yetenekli adlar paylaşmaktadır. Film tam olarak 2 saat 5 dakika sürmektedir.

Beyaz Kaplan film konusu nedir?

Hint asıllı yazar Aravind Adiga ‘nın aynı adlı romanından uyarlama olan Netflix orijinal filmi Beyaz Kaplan, aslına bakarsak bir başarı öyküsünü baz almaktadır. Balram Halwai ( Adarsh Gourav ),fukara bir köylünün başarılarla dolu olan yaşam hikayesinin gülünç bir üslupla anlatılmasını beyaz perde seyircileri ile bir araya getirmektedir. Son aşama akıllı, kurnaz ve hırs sahibi olan bir genç girişimci kahramanımız nihayet hedefine giden ilk basamağa ulaşmıştır. Amerika ‘dan yrni dönen Ashok ( Rajkummar Rao ) ile Pinky ‘nin ( Priyanka Chopra Jonas ) şoförü olarak işe girmiştir.

Beyaz Kaplan Film Konusu

Balram ‘ın yaşam stili ise geçmişten süregelen kusursuz hizmetkar olarak yetiştirilen ve bu durumun da hakkını sonuna kadar verip varlıklı patronunun kısa bir süre içinde dikkatini çeker. Fakat, bir gece vakti patronlarının bir ihanet hikayesinin içinde kalır ve patronun kendisini çoktan gözden çıkarmış bulunduğunu fark edince ya haiz olduğu her şeyi yitirecektir ya da haiz olduğundan oldukça daha fazlasını elde edecektir. 2008 senesinde Man Booker Ödülü almaya hak kazanan başarı göstermiş romandan uyarlama olan film beyaz perde severlerin beğenisine sunulmuştur.

Beyaz Kaplan film oyuncuları

Adrash Gourov

Rajkummar Rao

Priyanka Chopra Jonas

Mahesh Manjrekar

Vijay Maurya benzer biçimde adlar yer verilmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri