Dizi Haberleri

Gelin Evi 28 Haziran 2022 Puan Durumu (Edanur)

Gelin Evi

Gelin Evi 28 Haziran 2022 Puan Durumu (Edanur)

Gelin Evi hafta içi her gün yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Gündüz kuşağının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi bu hafta Şanlıurfalı gelinlerin evine misafir olmaya devam ediyor.

Gelin Evi 28 Haziran Salı Puan Durumu neticeleri açıklandı. Show TV ekranlarında Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen Gelin Evi programında bugün meydana getirilen puanlama insanoğlu tarafınca merakla bekleniyordu. Haftanın ikinci günün de yarışan Edanur geline verilen puanları en güncel haliyle haberimizde bulabilirsiniz. Bu hafta Gelin Evi programının en iddialı adı olan Edanur geline verilen puanlar haberimizde sizlerle.


Gelin Evi Edanur Kimdir?

Hafta içi her gün 12:30 da Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi yeni bölümleri ve gelinleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. Haziran ayının son haftasında yarışacak olan yeni evli gelinlerin verdiği mücadeleler insanoğlu tarafınca heyecanla izlenmeye devam ediliyor.


Bu haftanın 3. günün de yarışacak olan Edanur yapmış olduğu iddialı açıklamalar ile final günün de büyük ödül 10 çeyrek altını kazanacağını söylemişti. Yaptığı yorumlar ile bu hafta baya sıkıntılı geçeceğinin sinyalini veren Gelin Evi Edanur gelinin biyografisini araştırdık. İzleyiciler tarafınca internette toplumsal medya da ve arama motorlarında “Gelin Evi Edanur” olarak aranmaya başlanan yarışmacı hakkında ulaştığımız detayları yazımızda derledik.

  • Aslen Sivaslı
  • 25 Yaşında
  • Şanlıurfa da yaşıyor
  • 6 senelik evli
  • Ev hanımı

28 Haziran Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi bugün Show TV ekranlarında başlıyor. Hafta içi her gün 12:30 da seyircileri ile buluşan Gelin Evinde bugün Edanur gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 891. Bölümünde daha altı senelik evli Edanur’un evine misafir olundu. Edanur Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi ve yorumlandı. Son olarak ise Edanur geline öteki yarışmacılar ve Aslı Hünel puanlarını verdiler. Edanur geline program sonunda verilen puanlar şu şekilde;

Daha fazla bildiri
(*28*)

Gelin Evi 27 Haziran 2022 Puan Durumu (Eda)

Gelin Evi 24 Haziran 2022 Puanları, Kim Birinci Oldu?

(*28*)

Gelin Evi 23 Haziran 2022 Puan Durumu (Sinem)

  • Kübra Gelin: x Puan
  • Fehime Gelin: x Puan
  • Eda Gelin: x Puan
  • Reyhan Gelin: x Puan
  • Aslı Hünel: x Puan

Edanu Toplam Puan: xx

Gelin Evi 891. Bölüm İzle 28 Haziran 2022

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size nazaran. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine misafir olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 27 Haziran 2022 Puan Durumu (Eda)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri