Fiyatlar

IKEA maximum kredi kartı kampanyası 100₺ hediye 1-31 Aralık 2022


Maximum kredi kartı sahipleri IKEA mağazaları ve web sitesinden yapacakları 2000₺ ve üstü ödemelerde 100₺ değerinde maxi puan kazanacak. IKEA kampanyasına harcama öncesi yada sonrasında maximum mobilden 1-31 Aralık tarihleri içinde katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, MaxiPara ve Bankamatik Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Tüm Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak meydana getirilen alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya bilgileri: Kampanya kapsamında ödül kazanılabilmesi için IKEA mağazaları ve www.IKEA.com.tr sitesinden tek seferde minimum 2.000 TL ve üstü alışveriş işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bir satın alan kampanya kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar 17 Ocak 2023 tarihinde kampanya kriterlerinin yerine getirilmiş olduğu kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma zamanı 28 Şubat 2023’tür. (bu tarih dâhil) Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri