Fiyatlar

Kanyon Avm axess kredi kartı kampanyası 500₺ hediye Aralık 2022


Axess kredi kartınızla Kanyon avmsindeki üye iş yerinden yapacağınız 500₺ ve üstü ödemelerde 50₺ olmak züere toplamda 500₺ chip para kazanacaksınız. Kampanyaya juzdan uygulamasından 1 – 31 Aralık 2022 tarihleri içinde katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 1 – 31 Aralık 2022 tarihleri içinde Kanyon’da kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapılacak her 500 TL alışverişinize 50 TL chip-para, toplamda 500 TL chip-para hediye sunulmaktadır.
  • Juzdan üstünden kampanyaya katılmak için harcamadan ilkin “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonrasında kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan ilkin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “KANYON” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafınca ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonrasında kampanyaya katılım elde etmiş olmuş olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üstünden ücretlendirilir.
  • Aynı gün aynı iş yerinden meydana getirilen işlemlerden bir tek ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonrasında karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, arzu ettiğiniz zaman hayalinizde ne var ise alabilirsiniz.
  • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri