Fiyatlar

Maximum kart turkcell pasaj kampanyası 200₺ hediye 1-15 Aralık 2022


Maximum kredi kartınızla Turkcell pasaj üstünden yapacağınız 3000₺ ve üstü ödemelerde 200₺ değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobilden 1-15 Aralık 2022 tarihleri içinde katılabilirsiniz. Kampanya turkcell.com.tr/pasaj ve Dijital Operatör uygulaması üstünden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Katılmak için: Maximum Mobil’de yada İşcep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya periyodu içinde istediğiniz zaman (alışverişinizden ilkin yada sonrasında) yapabilirsiniz. Maximum Mobil telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir İşcep telefonunuza indirin: iscep.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli tüm kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç ve ek kartlar), Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ile turkcell.com.tr/pasaj ve Dijital Operatör uygulaması üstünden meydana getirilen Cihazlar sekmesi altında yer edinen tüm kategori/ürün alışverişleri dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak meydana getirilen alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS aletinden yapılmayan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 3 Ocak 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma zamanı 28 Şubat 2023 (bu tarih dâhil) olup, bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuan’lar 1 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri