Fiyatlar

Paraf 10.yıl 1000₺ indirim kampanyası 5-11 Aralık 2022


Paraf kredi kartı 10. yılına hususi kampanyasında yapacağınız 10 alışverişten en düşük tutarlısı kadar indirim veriyor. Kampanyadan en fazla 1000₺ kazanabilirsiniz. 1000 kazanma için 10 tane 1000₺ kazanabilirsiniz. Kampanyada dikkatli olmalısınız 100₺ tek ödeme yaptığınız anda 100₺ indirim verilir. Üye, Sektör şartı olmamamsı ve değişik gün olmaması yardımıyla harcamanızı parçalara bölüp yapabilirsiniz.

Kampanyaya paraf mobilden 5-11 Aralık 2022 tarihleri içinde katılabilirsiniz.

Müşterinin ödül hak etmesi için minimum 10 tane alışveriş işlemi yapmış olması gerekmekte olup kazanabileceği indirim tutarı en fazla 1.000 TL olacaktır.
Bireysel kredi kartı sahibi tüm müşterilerimiz kampanya iştirakı olmadan kampanyamızdan faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamında yapılacak alışveriş işlemlerinin iptal yada iadesi kampanya dışından tutulacak olup, kısmi iadelerden dolayı işlem tutarı 50 TL’nin altına düşerse bu işlem kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya yalnız taksitli yada peşin satış işlemleri dahil olup, nakit işlemler, iptal ve iade işlemler ile ParafPara kullanılarak meydana getirilen işlemler dahil değildir.
Kampanya satın alan bazlı olup müşterilerin tüm aslolan kartları ve sanal kartları kampanyaya dahildir. Ek kartları kampanyaya dahil değildir.
Halkcard, Paraf Debit, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ ve Paraf Business kartlar kampanyaya dahil değildir.
Sanal POS’tan meydana getirilen işlemler dahildir.
Yapılandırılmış vergi borçları kampanyaya dahil değildir.
Müşterilerin indirim ödülü ilgili kartlarına 19 Aralık 2022 tarihinde yansıtılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri