Genel

2022 E-devlet Adalet Bakanlığı personel alımı! Adalet Bakanlığı e-devlet başvuru ekranı!

2022 E-devlet Adalet Bakanlığı personel alımı! Adalet Bakanlığı e-devlet müracaat ekranı! Resmi Gazete’de gösterilen Adalet Bakanlığı için 12 bin 823 personel alımı E devlet müracaatları merak mevzusu oldu. İşte ayrıntılar…

Adalet Bakanlığı, merkez ve taşra teşkilatına çeşitli kadrolar için 301 personel alacak.

Bu kadrolar için müracaatlar 1-17 Mart içinde e-Devlet üstünden Adalet Bakanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım kısmından yada Kariyer Kapısı üstünden yapılacak.

Ayrıca 6 bin 459 tutanak katibi, mübaşir, koruma ve güvenlik vazifelisi, uygulaman işaret dili çevirmeni, sürücü, aşçı ve hizmetli ile 500 icra katibi alınacak.

Bu kadrolar için de müracaatlar 1-17 Mart içinde e-Devlet üstünden “Adalet Bakanlığı İş Müracaatı” ekranından reelleştirebilecek.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 5 bin 455 personel alacak

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde ise 5 bin 455 infaz ve koruma memuru, ofis çalışanı, hemşire, uygulaman, sürücü, aşçı, kaloriferci istihdam edilecek.

Müracaatlar, 1-17 Mart içinde e-Devlet’ten Adalet Bakanlığı İş Müracaat kısmından alınacak.

Bunun yanı sıra aralarında psikolog, öğretmen, toplumsal çalışmacı, baytar, inşaat mühendisi, gıda mühendisi ve fizyoterapistin de bulunmuş olduğu 108 kontratlı personel için de adaylar müracaatlarını 1-17 Mart içinde e-Devlet üstünden Adalet Bakanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım kısmından yada Kariyer Kapısı üstünden yapabilecek.

Duyuruların ayrıntılarına ve müracaat koşullarına Resmi Gazete’den yada Adalet Bakanlığının internet adresinden erişilebiliyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri