2022 Survivor birleşme partisi ne zaman yapılacak? Acun Ilıcalı açıkladı! 2022 Survivor birleşme partisinin tarihi belli oldu mu? - Webhaberim
Televizyon

2022 Survivor birleşme partisi ne zaman yapılacak? Acun Ilıcalı açıkladı! 2022 Survivor birleşme partisinin tarihi belli oldu mu?

Survivor All Star sezonu sürat kesmeden devam ederken, Survivor’da artık birleşme partisine rakamlı günler kalmış gidişatta. Survivor konseyinde mevzuyla ilgili konuşan Acun Ilıcalı birleşme partisi evvelindeki süreci söyledi ve parti için tarih verdi. Peki 2022 Survivor birleşme partisi ne zaman?

2022 SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Survivor 2022 All Star’da birleşme partisinin tarihi merak edilirken Acun Ilıcalı’dan tarih ilanı geldi.

Acun Ilıcalı parti hakkında “Birleşme partisi bizim için Survivor’un başlama düdüğü olacak. Birleşme partisine 22 müsabakacı katılacak. Başka Bir Deyişle her ekipten 11 kişi. Dostlar Survivor’da süratli üzüntüye periyodu başladı. Haftada 2 üzüntüye olacak.” biçiminde konuştu.

SURVİVOR 2022 BİRLEŞME PARTİSİNDE HANGİ ÜNLÜ SAHNE ALACAK?

Ilıcalı ek olarak birleşme partisi için merakla beklenen sürprizi de deklare etti. Ilcalı bu yılki birleşme partisinde meşhur popçu Edis’in sahne alacağını duyurdu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri