Fiyatlar

2023 babalar günü maximum kredi kartı kampanyası

Maximum kredi kartı 2023 babalar günü kampanyası kapsamında 150₺ armağan edecek. Babalar günü kampanyası 18 Haziran 2023 evveliyatına kadar devam edecek. Maximum ile giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ve kırtasiye sektörleri ile seçili elektronik perakende firmalarının Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapacağınız 500₺ ve üstü her ödemede 30 olmak suretiyle toplamda 150₺ maxi puan sizi bekliyor.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik Kartı ve MaxiPara kartlar.

Kampanyaya giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ve kırtasiye sektörlerinde iştigal eden firmalar kategori koduna gore dahil olup, elektronik perakende sektöründen kampanyaya dahil seçili şirket sıralaması için tıklayınız.​

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile meydana getirilen işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak meydana getirilen alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS aletinden yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları vesilesiyle meydana getirilen, değişik ürün kategorilerinde satış icra eden sanal mağazalardan ve/yada e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 4 Temmuz 2023 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma zamanı 31 Ağustos 2023’tür. Kampanya kapsamında kullanılan son olarak kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan yada MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu aslolan karta yüklenecektir. Bir satın alan kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş