Fiyatlar

30 Eylül 2022 Bim marketlerde satılacak aktüel ürünler

Bim market Cuma gününe hususi yeni aktüel ürünler kampanyası kapsamında gelecek hafta satacağı ürünleri aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Bim 30 Eylül 2022 kampanyasında kahve makinesi şenliği var. Kahve tiryakileri için Ariete kahve makinesi 8000₺ fiyatla satılacak. Ürünü maalesef tavsiye etmiyoruz. Nedeni için tıklayın

Kahve tiryakileri için keramika kahve kupası, stanley kahve demleme aparatı şeklinde ürünler mevcut. Fiyatlar maalesef yüksek. Benante çerezlik set, ören hanımefendi yumaklar, havlu seti şeklinde mutfak malzemeleri sizi bekliyor.

Bim uygulamasında da satılan Bleck&Decker şarjlı dikey süpürge 2699₺ fiyata haiz. Arnica elektrikli süpürge, hp yazıcılar, turuncu bisiklet çocuk saatleri, oyuncaklar, kitaplık masa, emek harcama koltuğu şeklinde birçok ürünü bulabilirsiniz.

Stanley yiyecek termosu alınır mı?

Çocuklu aileler ve çalışanlar için stanley yiyecek termosunu şiddetle tavsiye ederim. 400ml ürüne çorbalar ve sıcak yemeklerinizi koyabilirsiniz. Ben çocuğumun çorbalarını yolculuklarda ve gezilerde bununla taşıyorum. 440₺ bu ürüne fazlaca diyorsanız ürünün araç-gereç standardını incelemenizi tavsiye ederim. Stanley termosu görünce bu ürün çocuklarıma bile anı olarak duracak kadar kaliteli diyeceksiniz.

Bence fiyatına değecek bir ürün. Saklama süresi olarak endişeniz olmasın sıcak çorbayı 12 saate kadar sıcak olarak dokunabilecek bir başarıya haiz. Kapağından yanında gelen çatal-kaşığa kadar fazlaca kaliteli bir ürün. Termosu nesilden nesile bir anı olarak kullanmak isteyenler alabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri