Dizi Haberleri

42 Days of Darkness Dizi Konusu ve Oyuncuları | Netflix

42 Days of Darkness Dizisi Hakkında

42 Days of Darkness dizisi, 11 Mayıs 2022 tarihinde gösterime giren Şili yapımı bir dizidir. Netflix orjinal içeriğidir. İspanyolca dilinde çekilen dizinin yapımcılığını Fabula yapım üstlenmiştir. Çekimleri Şili’nin Santiago bölgesinde çekilen dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşuyor.

Suç, Dram ve Gizem türünde yer edinen dizinin IMDB bilgileri ulaştığında sizlerle paylaşacağız. Dizinin orjinal adı 42 días en la oscuridad olarak bilinirken internasyonal arenada ise 42 Days of Darkness adı ile biliniyor. Diziyi 11 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Netflix Türkiye’den seyredebilirsiniz.

Rodrigo Fluxá ve Enrique Videla tarafınca yaratılan dizinin yönetmenliğini Claudia Huaiquimilla ve Gaspar Antillo şeklinde adlar üstüne alıyor. Senaryosunu ise gene Rodrigo Fluxá, Enrique Videla yazmıştır. Oyuncu ekibine bakacak olursak; Claudia Di Girolamo, Aline Küppenheim, Gloria Münchmeyer şeklinde adları görebiliriz.

42 Days of Darkness Konusu

Dizinin mevzusu, Cecilia’nın kaybolan kız kardeşini iyi mi aramaya başladığını gösteriyor. Etrafta dolaşıp istediği yardım işe yaramadı. (*42*) ona yardım etmeyecek ve soruşturma durma noktasına gelecek. Şüpheli vakalar, medyayı Veronica’nın nerede bulunduğunu sorarak Cecilia’yı rahatsız etme etmeye yönlendirir. Cecilia, önündeki durumdan sonrasında ablasını bulmaya gider. Cecilia, yoluna çıkan çekince hakkında hiçbir şey bilmiyor.

42 Days of Darkness Oyuncuları ve Karakterler

Néstor Cantillana
Amparo Noguera
Pablo Macaya
Julia Lübbert
Daniel Alcaíno
Claudio Arredondo
Claudia Di Girólamo – Cecilia
Aline Küppenheim – Verónica
Gloria Münchmeyer

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri