Televizyon

6 Şubat’ta Doğanların Burç Özellikleri Neler? 6 Şubat Tarihinde Doğan Ünlüler Kimler, Hangi Burç?

Burçlar, insanların doğumu sırasında Güneş’in semanda hangi pozisyona sahip olduğunu gösteren bir sembolik ifadedir. 12 tane burç vardır. Burçlar tarihlere göre değişkenlik gösterir. Her ay gibi Şubat ayında doğanların da burcu sıkça aranır. Astrolojiy…

 www.habertuar.com

Burçlar, insanların doğumu sırasında Güneş’in semanda hangi pozisyona sahip olduğunu gösteren bir sembolik ifadedir. 12 tane burç vardır. Burçlar tarihlere göre değişkenlik gösterir.
İşte 6 Şubat’ta doğan ünlüler ve burçları…

Şayet siz de burçlar mevzusunda meraklıysanız doğru yerindesiniz. Şahsiyet incelemelerinin vazgeçilmezi olan burçlar sayesinde karşınızdaki şahsın genel özelliklerini öğrenmeniz muhtemel. Astrolojiye alakası olan herkes, kendi burç özelliklerinin yanı sıra sevdikleri ünlülerin burç özelliklerini de inceliyor.
Şimdi sizlerle 6 Şubat tarihinde doğan ve kova burcu olan ünlüleri paylaşacağız.

Kova Burcu – 20 Ocak – 18 Şubat

9921

Kimlerine göre fazla zeki, bazılarına göre duygusuz, bazılarına göre de düpedüz çılgın oluyorlar. Kovalar, zodyağın en orijinal insanlarını çıkarıyor, kuşkusuz!

Başkalaşım hissinin baskın olduğu dönemde, 20 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında doğan kovalar, genellikle başkalaşımı sorgulayan Uranüs’ün tesiri altındadır.
Dokunuşu yaratmak için motivasyonu yüksek, fütüristik, asi hatta bazen esrarengiz olabilen kovalar, bu dünyaya apayrı bir bakış açısıyla bakarlar. Kendi kaidelerine göre yaşamayı hoşlanan bu burcun aboneleri, her mevzuda serbestlikçi ve yenilikçidir. Hürlüğüne düşkün, dost canlısı, karşısındakini denetlemeye iten, meraklı olmalarının yanında kovalar bazen, bu karakter özellikleri sebebiyle inatçı ya da isyankar olmayı mübalağa etebilirler. Açık sözlü halleri kırıcı ya da fazla merakları onları kuşkucu olmaya itebilir.
Hayatı asla şakaya almazlar. Olayları usluca değerlendirdikleri için anlaşılması güç bireylerdir. Ne yapacakları ve nerede olacaklarını kestirmeleri çok güçtür. Hiç kimsenin düşünmediği vakaları yaşadıkları için de, etraflarıyla aralarında görünmez bir perde oluştururlar. Hayata pratik bakarlar. Bulundukları civarın çok ilerisinde düşünürler. Etraflarında beğenilen ve hürmet dinlenen bireylerdir. Olayları gerektiğinden daha hafife alıp, panik olmadıkları için, siyasi yaklaşımlar geliştirerek, kestirmeden neticeye erişirler.
Yaşamlarında paradoksa neden olan insanları görmezlikten kazançlar. Cesaret ve rahatlıkları, bazen çizmeyi aşan sorunlara neden olur. Oyuncu maharetleri çok gelişmiş olduğu için, bazen toplum karşısında da rol yapabilirler. Bilme becerileri çok yüksektir. Mükemmeliyetçi yapılarından dolayı, sert bir görünüm sergileseler de, zevkine ve konforuna düşkündürler. Tedbirli, sağlamcı hatta şüpheci yapıları onların zafere gitmesindeki en büyük etkendir. Detaylara çok umursarlar fakat yaşadığı duygusal kırıklıkları belirli etmezler.
Iyi bir baba olmasına karşın çocuklarının ayaklarını sağlam basması için, çoğu defa onları tek başlarına karar vermelerini ister.

Kova Burcu Bayanı

9936

Serbestlikleri için savaş verirken en hoş aşkları yaşar ve evlilik virajlarından süratle dönerken, geride kalanları aldırışsızlar. Arkadaş yanlısı yapılarıyla etrafları çok kalabalıktır.
Bir Kova bayanıyla yaşamak son derece cümbüşlü ve hareketlidir. Anne olmayı pek beceremezler. Çocuklarına daha minik yaşlarda büyük gibi davrandıkları için, onların becerilerini acele keşfeder ve bir abla gibi onlarla ilgilenirler. Çocukları kova annelerini çok hoşlanır ve onların her anlattığı şeyi alakayla dinlerler. Hayatın her türlü sürprizine açık şahıslardır. Konuşma stili pratik ve direk olup zaman kaybetmekten sevmezler. Iyi bir eğitim almış ve bilgisini yerinde kullanan bir şahsiyete sahipse hayatı oldukça sevinçli idrak ederler.
Aşk yaşantısı karmaşık fakat isteklerinde statiktirler. Günün değişen şartlarına süratli bir biçimde geçerler ve zevklerinde başkalaşımlar onları zorlamaz. Reel arkadaşlarından asla vazgeçmezler Çocukluk hatıralarına bağlı ve hala bazı ufak eşyalarını gözetmekte ısrarcıdırlar.

Nazan Öncel – 6 Şubat 1956

9956

Ozan Çobanoğlu – 6 Şubat 1980

10019

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri