Güncel

8 Ağustos 2022 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi!

8 Ağustos Cuma 2022 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Hangileri? 8 Ağustos 2022 Bugün Evde Bakım Maaşı Yatan İller sıralaması açıklandı mı?


8 Ağustos Cuma 2022 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Hangileri? 7 Ağustos 2022 Bugün Evde Bakım Maaşı Yatan İller sıralaması açıklandı mı?

Evde Bakım Maaşı Yatan İller Ağustos 2022


8 Ağustos 2022 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Hangileri? Evde bakım parası vatanımızda insanoğlu tarafınca çok çok fazla araştırılıyor. Bizde bu içeriğimizde 8 Ağustos 2022  günü evde bakım maaşının yatmış olduğu illeri sizin için derledik…

8 Ağustos 2022 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Hangileri?

 

7ağustos evde bakim maasi yatan iller hangileri

Evde bakım parası yatan şehirlerin güncel sıralaması bakanlık tarafınca her ay kamuoyu ile açık bir halde paylaşılıyor. Ekonomik ve sıhhat açısından bazı şartları elde eden vatandaşların alabildiği evde bakım maaşları asgari tutara meydana getirilen zammın peşinden 2022 senesinde 2706 TL olarak belirlendi. İşte, e-devlet evde bakım maaşı sorgulama sayfası ve 8 Ağustos 2022 evde bakım maaşı yatan iller güncel listesine ilişkin ayrıntılar…


Bizleri takip ederek ve sitemizi mercek altına alarak, bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz. Değerli okubak ailesi Ağustos 2022 Evde Bakım Maaşı yatan illerin listesini aşağıdan takip edebilirsiniz.

(*8*)evde bakim parasi agustos 2022

evde bakim parasi agustos 2022

Kimler Evde Bakım Maaşı Alabilir?

1. Bu maaşı alabilmek için istenen şartların en önemlisi ve en oldukça aranılan koşul gelir kriteri şartıdır. 2022 yılı için 4 kişilik ailenin Evde Bakım Yardımı alabilmesi için gelirleri toplamda 6818 TL olmalıdır. Bir kişinin dikkate alınacak gelir kriteri ise 1706,67 TL’dir. Bu gelir kriteri asgari ücret ile belirlenmektedir.

2. Engelli oranına bakılmaksızın, 18 yaşlarının altındaki çocuklar için Engelli Sağlık Raporunda ‘özel koşul ya da çok özel koşul gerektirir’ ibaresi yer alıyorsa, engelli yakını Evde Bakım Yardımından faydalanabilir. 18 yaşlarının üstündekiler içinse, raporda ‘tam bağımlı’ ifadesi yer alıyorsa, gene engelli yakın yardımdan faydalanabilir.


8 Ağustos 2022 Evde bakım maaşı a-yatan iller sıralaması hemen hemen açıklanmadı.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri