8 Mayıs 2022 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var Süper Lig, saat kaçta, hangi kanalda? İşte maç programı
8 Mayıs 2022 Pazar gününde oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat detayları sporseverler tarafınca araştırılıyor. Bu kapsamda 8 Mayıs 2022 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var Süper Lig, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtı haberimizde. İşte maç programı…
Dünyanın ilgiyle takip edilen spor organizasyonu olan futbolda ligler devam ediyor. Bu kapsamda birçok ligdeki maçları seyretmek isteyen ve izlemek isteyen futbolseverler web arama motorlarında 8 Mayıs 2022 Pazar gününün maç programını araştırıyor. Bu kapsamda “8 Mayıs 2022 Pazar bugün hangi maçlar var, kimin maçı var Süper Lig, saat kaçta, hangi kanalda? ” sorularının yanıtları haberimizde…
8 MAYIS 2022 PAZAR BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR SÜPER LİG, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA? İŞTE MAÇ PROGRAMI
8 Mayıs 2022 Pazar gününde oynanacak olan maçların saat ve kanal bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
13:00
FC Minsk – Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
13:00
Jeju United – Gimcheon Sangmu
Cenup Kore K-League
Bilyoner TV
13:00
Pohang – Seongnam
Cenup Kore K-League
Bilyoner TV
13:15
NEC Nijmegen – G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
13:30
Spezia – Atalanta
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
13:30
Lechia Gdansk – Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
14:00
Metz – Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4, Bilyoner TV
14:00
Ufa – Rostov
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
14:00
Brage – Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV
14:30
Erzgebirge Aue – Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
14:30
Holstein Kiel – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
14:30
Karlsruhe – Dynamo Dresden
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
14:30
St.Gilloise – Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor 2, Bilyoner TV
15:00
Getafe – Rayo Vallecano
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
15:00
Bolnisi – Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
15:00
Cartagena – Leganes
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
15:00
Nordsjaelland – Odense
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
15:00
Vendsyssel – Jammerbugt
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
15:00
BATE Borisov – FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
15:15
(*8*) – Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
15:30
AZ Alkmaar – Ajax
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
15:30
Vitesse – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
15:30
A.Klagenfurt – Sturm Graz
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
15:30
Salzburg – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
16:00
Leicester City – Everton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
16:00
Norwich City – West Ham
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
16:00
Arsenal – Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus
16:00
Angers – Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bilyoner TV
16:00
Clermont – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bilyoner TV
16:00
Reims – Lens
Fransa Ligue 1
Bilyoner TV
16:00
Venezia – Bologna
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
16:00
Altay – Giresunspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
16:00
Y.Malatyaspor – Ç.Rizespor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
16:00
Boluspor – Samsunspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
Bein Sports 3
16:00
Denizlispor – Menemenspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports Max 1
16:00
Balıkesirspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect
16:00
Tuzlaspor – Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect
16:00
Kocaelispor – Altınordu
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports 4
16:00
Keçiörengücü – Manisa FK
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect
16:00
İstanbulspor – Adanaspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect
16:00
Gençlerbirliği – BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports Max 2
16:00
Bursaspor – Ümraniyespor
Spor Toto 1. Lig Dönüşümlü Yayın
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect
16:00
Rakow Czestochowa – Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
16:00
Utsiktens – Dalkurd
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Asane – Stjordals Blink
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
Grorud – Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
Skeid – Mjondalen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
OFI Crete – Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Ligi
TRT Spor, Bein Sports beIN Connect
16:30
E.Frankfurt – Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
16:30
Arsenal Tula – Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Glasgow Rangers – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Viktoria Plzen – Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Eibar – Valladolid
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
17:00
Brondby IF – Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
17:00
Flamengo – Botafogo RJ
Brezilya Serie A
Bilyoner TV
17:00
Energetik BGU – Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
17:15
Villarreal – Sevilla
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
17:30
Gil Vicente – Tondela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:30
Vizela – Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:30
FC Lausanne – Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
17:30
Luzern – Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
17:45
Feyenoord – PSV
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
18:00
Torpedo Kutaisi – Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
18:00
Rijeka – Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
18:00
Giannina – PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
18:00
Austria Vienna – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:05
Lorient – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV
18:30
Bayern Münih – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
18:30
Manchester City – Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus
18:30
Piast Gliwice – Lech Poznan
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
18:30
HJK Helsinki – Ilves
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
18:30
Mariehamn – KuPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
18:30
Kalmar – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
18:30
Varbergs – Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
18:30
Mura – Domzale
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
19:00
Salernitana – Cagliari
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
19:00
Beşiktaş – Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
19:00
Lokomotiv Moskova – Rubin Kazan
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
19:00
Aalborg – FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
19:00
FC Carlos Stein – AD Cantolao
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
19:00
Gomel – Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Futbol
19:00
Bodo Glimt – Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Haugesund – Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Jerv – Tromsö
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Sandefjord – Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Stromsgodset – Rosenborg
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
Palestino – Antofagasta
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV
19:15
Ibiza – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
19:15
Real Zaragoza – Alcorcon
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
19:30
Espanyol – Osasuna
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
19:30
Antwerp – Anderlecht
Belçika Pro League
Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
19:30
AEK – Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
20:00
Braga – Arouca
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
20:00
Dinamo Batum – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
20:00
New York RB 2 – Sacramento Republic
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
20:00
Slavia Prag – Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
20:30
Leipzig – Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
20:30
Milton Keynes – Wycombe
İngiltere EFL League 1
Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
21:00
Aarhus – Sonderjyske
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
21:00
Dinamo Zagreb – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
21:00
Aris – Olympiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
21:00
Ham Kam – Aalesund
Norveç Eliteserien Ligi
Futbol
21:15
Municipal – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
21:15
Aluminij – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
21:45
PSG – Troyes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV
21:45
Verona – Milan
İtalya Serie A
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
22:00
Atletico Madrid – Real Madrid
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
22:00
Cruzeiro – Gremio
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:00
Guarani – Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:00
Atletico GO – Goias
Brezilya Serie A
Bilyoner TV
22:00
Palmeiras – Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner TV
22:30
Santa Clara – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
23:00
Vancouver W.Caps – Toronto FC
MLS
Bilyoner TV
23:00
ADT Tarma – Sporting Cristal
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
23:30
Ayacucho – Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV