9 Nisan 2022 Cumartesi bugün hangi maçlar var, kimin maçı var Süper Lig, saat kaçta, hangi kanalda?
9 Nisan 2022 Cumartesi gününde oynanacak olan futbol maçlarının saatleri ve kanal detayları şu şekilde:
13:00
FK Panevezys – Jonava
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
13:00
Shamakhi – Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
13:30
Bandırmaspor – Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 2
13:30
Ümraniyespor – Ankaragücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1
13:30
Fatih Karagümrük – Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
14:00
Eskilstuna United – Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner TV
14:00
Khimki – CSKA Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
14:00
Nizhny Novgorod – Dinamo Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
14:30
Erzgebirge Aue – Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
14:30
Schalke 04 – Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
14:30
St.Pauli – Werder Bremen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
14:30
Everton – Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
İçtimai TV, S Sport, S Sport Plus
14:45
Sheffield Utd – Bournemouth
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
15:00
Kahramanmaraş – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Yayın yok
15:00
Etimesgut Bld. – Sakaryaspor
TFF 2. Lig
Yayın yok
15:00
Gagra – Torpedo Kutaisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Bilyoner TV
15:00
Samgurali – Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga
Bilyoner TV
15:00
Cadiz – Real Betis
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
15:00
Inter Turku – Oulu
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
15:00
Vendsyssel – F.Amager
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
15:00
Alessandria – Pordenone
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Como – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Lecce – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Dziugas Telsiai – Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
15:00
Kömürspor – Bucaspor
TFF 2. Lig
Elmas 67 TV
15:00
Vanspor – Somaspor
TFF 2. Lig
Vanspor TV Youtube
15:00
52 Orduspor – Çarşambaspor
TFF 3. Lig
Altaş TV Ordu
15:00
Elazığ Karakoçan – Bitexen Düzcespor
TFF 3. Lig
RTV 23 Elazığ
15:30
Aus Lustenau – Vorwarts Steyr
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV
15:30
Floridsdorfer – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner TV
15:30
Energetik BGU – Slutsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
16:00
Gençlerbirliği – Keçiörengücü
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1
16:00
Göztepe – Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
16:00
Ç.Rizespor – Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
16:00
Empoli – Spezia
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
16:00
Sundsvall – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
16:00
Dalkurd – (*9*)
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Skövde – Landskrona
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Nykobing – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
Guingamp – Toulouse
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
16:00
Volos – Lamia
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
16:00
Piast Gliwice – Gornik Leczna
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
16:00
Bravo – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
Sabah Bakü – Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
16:30
Bayern Münih – Augsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
16:30
Köln – Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
16:30
Greuther Fürth – Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
16:30
Wolfsburg – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
16:30
Rubin Kazan – Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Arsenal – Brighton
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus
17:00
Southampton – Chelsea
İngiltere Premier Lig
A Spor, İçtimai TV, S Sport Plus
17:00
Watford – Leeds United
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus
17:00
Swansea – Derby County
İngiltere Championship
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
17:00
Middlesbrough – Hull City
İngiltere Championship
Yayın yok
17:00
Aberdeen – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Celtic – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Dundee United – Dundee FC
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Hearts – Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Livingston – Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Lilleström – Jerv
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
17:00
Real Sociedad B – Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
17:00
Ayr – Inverness
İskoçya Championship
Bilyoner TV
17:00
Hamilton – Arbroath
İskoçya Championship
Bilyoner TV
17:00
Kilmarnock – Dunfermline
İskoçya Championship
Bilyoner TV
17:00
Raith – Morton
İskoçya Championship
Bilyoner TV
17:00
Deinze – Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
17:00
Bohemians – Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Sigma Olomouc – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Slovacko – Karvina
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:15
Mallorca – Atletico Madrid
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV, D Smart Youtube
17:15
Frosinone – Cremonese
İtalya Serie B
Bilyoner TV
17:30
Paços Ferreira – Maritimo
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:30
Slavia Mozyr – Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
18:00
Telavi – Dinamo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
18:00
Reims – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 2, Bilyoner TV
18:00
HIFK Helsinki – Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
18:00
Dragovoljac – Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
18:00
Admira – LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
SV Ried – TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
WSG Tirol – Altach
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:15
OFI Crete – Smyrnis
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
18:30
Degerfors – Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
18:30
Radomlje – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
18:30
Lech Poznan – Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
18:30
Radomlje – Aluminij
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
19:00
Saburtalo Tiflis – Bolnisi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
19:00
Inter – Verona
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
19:00
Ilves – KuPS
Finlandiya Veikkausliiga
Bilyoner TV
19:00
AD Cantolao – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
19:00
Senica – Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
19:00
Spartak Trnava – Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
19:00
Young Boys – FC Lausanne
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
19:15
Alcorcon – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
19:15
Malaga – Valladolid
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
19:30
Hertha Berlin – Union Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
19:30
Aston Villa – Tottenham
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus
19:30
Villarreal – Athletic Bilbao
İspanya La Liga
Spor HD, CBC Sport, Spor Smart, Bilyoner TV
19:30
Finn Harps – Derry City
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV
19:30
Asteras Tripolis – Ionikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
19:30
FC Minsk – Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
19:30
Akhmat Grozny – Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
19:45
Utrecht – Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
20:00
Lokomotif Tiflis – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube
20:00
Orlando City – Chicago Fire
MLS
Bilyoner TV
20:00
Boavista – Arouca
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
20:00
Benfica – Belenenses
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00
Ajaccio – Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Amiens – Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner TVBilyoner TV
20:00
Auxerre – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Grenoble – Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Le Havre – Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Niort – Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Quevilly Rouen – Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Sochaux – Nancy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Teplice – Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
20:05
Hajduk Split – Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
20:30
Adanaspor – Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1
20:30
Gaziantep FK – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1
20:30
Beşiktaş – Alanyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2
20:30
Panetolikos – Atromitos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner TV
21:00
FC Tulsa – Pittsburgh RH
ABD USL Championship
USL Championship Youtube
21:00
Ajax – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV, Vole App
21:00
Lechia Gdansk – Termalica
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
21:15
Municipal – Carlos Mannucci
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
21:15
Maribor – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
21:15
Maribor – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
21:30
Nürnberg – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
21:30
Grasshoppers – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
21:45
Cagliari – Juventus
İtalya Serie A
CBC Sport, S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
21:45
Sligo Rovers – Dublin
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner TV
21:45
RWDM – Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
22:00
Real Madrid – Getafe
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
22:00
Clermont – PSG
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3, Bilyoner TV
22:00
Miami FC – NE Revolution
MLS
Bilyoner TV
22:00
NEC Nijmegen – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
22:00
Chapecoense – Ituano
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:00
Las Palmas – Amorebieta
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
22:00
Everton DV – Huachipato
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV
22:30
Tondela – Sporting Lisbon
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV
22:30
Fluminense – Santos
Brezilya Serie A
Bilyoner TV
22:30
Ponte Preta – Gremio
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
23:00
NY Red Bulls – Montreal Impact
MLS
Bilyoner TV
23:30
Deportivo Binacional – Grau
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV