Televizyon

9 Şubat’ta Doğanların Burç Özellikleri Neler? 9 Şubat Tarihinde Doğan Ünlüler Kimler, Hangi Burç?

Burçlar, insanların doğumu sırasında Güneş’in semanda hangi pozisyona sahip olduğunu gösteren bir sembolik ifadedir. 12 tane burç vardır. Burçlar tarihlere göre değişkenlik gösterir. Her ay gibi Şubat ayında doğanların da burcu sıkça aranır. Astrolojiy…

 www.habertuar.com

Burçlar, insanların doğumu sırasında Güneş’in semanda hangi pozisyona sahip olduğunu gösteren bir sembolik ifadedir. 12 tane burç vardır. Burçlar tarihlere göre değişkenlik gösterir.
İşte 9 Şubat’ta doğan ünlüler ve burçları…

Şayet siz de burçlar mevzusunda meraklıysanız doğru yerindesiniz. Şahsiyet incelemelerinin vazgeçilmezi olan burçlar sayesinde karşınızdaki bireyin genel özelliklerini öğrenmeniz olası. Astrolojiye alakası olan herkes, kendi burç özelliklerinin yanı sıra sevdikleri ünlülerin burç özelliklerini de inceliyor.
Şimdi sizlerle 9 Şubat tarihinde doğan ve kova burcu olan ünlüleri paylaşacağız.

Kova Burcu – 21 Ocak – 18 Şubat

10723

Kimlerine göre fazla zeki, bazılarına göre duygusuz, bazılarına göre de düpedüz çılgın oluyorlar. Kovalar, zodyağın en orijinal insanlarını çıkarıyor, kuşkusuz!

Başkalaşım hissinin baskın olduğu dönemde, 21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında doğan kovalar, genellikle başkalaşımı sorgulayan Uranüs’ün tesiri altındadır.
Dokunuşu yaratmak için motivasyonu yüksek, fütüristik, asi hatta bazen enteresan olabilen kovalar, bu dünyaya apayrı bir bakış açısıyla bakarlar. Kendi kaidelerine göre yaşamayı hoşlanan bu burcun aboneleri, her mevzuda hürlükçü ve yenilikçidir. Serbestliğine düşkün, dost canlısı, karşısındakini denetlemeye iten, meraklı olmalarının yanında kovalar bazen, bu karakter özellikleri sebebiyle inatçı ya da isyankar olmayı mübalağa etebilirler. Açık sözlü halleri kırıcı ya da fazla merakları onları kuşkucu olmaya itebilir.
Arkadaş yanlısı yapılarıyla etrafları çok kalabalıktır. Onlar hakikatinde hem değişen hem de aynı kalabilen nadide şahıslardır. Bir Kova bayanıyla yaşamak son derece cümbüşlü ve hareketlidir. Anne olmayı pek beceremezler. Çocuklarına daha minik yaşlarda büyük gibi davrandıkları için, onların yeteneklerini tez keşfeder ve bir abla gibi onlarla ilgilenirler. Çocukları kova annelerini çok hoşlanır ve onların her anlattığı şeyi alakayla dinlerler. Hayatın her türlü sürprizine açık şahıslardır.
Iyi bir eğitim almış ve bilgisini yerinde kullanan bir şahsiyete sahipse hayatı oldukça sevinçli idrak ederler. Akademik kariyer yapmaya müsait bir zekâ kapasiteleri vardır. Aşk yaşantısı karmaşık fakat isteklerinde değişmezdirler. Günün değişen şartlarına süratli bir biçimde geçerler ve zevklerinde başkalaşımlar onları zorlamaz. Reel arkadaşlarından asla vazgeçmezler Çocukluk hatıralarına bağlı ve hala bazı minik eşyalarını gözetmekte ısrarcıdırlar.

Kova Burcu Erkeği

10726

Zeki ve uslu bireylerdir.
Olayları usluca değerlendirdikleri için anlaşılması güç şahıslardır. Ne yapacakları ve nerede olacaklarını kestirmeleri çok güçtür. Hiç kimsenin düşünmediği vakaları yaşadıkları için de, etraflarıyla aralarında görünmez bir perde oluştururlar. Hayata pratik bakarlar. Bulundukları civarın çok ilerisinde düşünürler. Etraflarında beğenilen ve hürmet dinlenen şahıslardır. Olayları gerektiğinden daha hafife alıp, panik olmadıkları için, siyasi yaklaşımlar geliştirerek, kestirmeden neticeye erişirler.
Yaşamlarında paradoksa neden olan insanları görmezlikten kazançlar. Cesaret ve rahatlıkları, bazen çizmeyi aşan sorunlara neden olur. Oyuncu maharetleri çok gelişmiş olduğu için, bazen toplum karşısında da rol yapabilirler. Bilme hünerleri çok yüksektir. Mükemmeliyetçi yapılarından dolayı, sert bir görünüm sergileseler de, zevkine ve konforuna düşkündürler. Tedbirli, sağlamcı hatta şüpheci yapıları onların galibiyete gitmesindeki en büyük etkendir. Detaylara çok umursarlar fakat yaşadığı duygusal kırıklıkları belirli etmezler.
Iyi bir baba olmasına karşın çocuklarının ayaklarını sağlam basması için, çoğu kere onları tek başlarına karar vermelerini ister.

İrem Sak – 9 Şubat 1986

10728

Burak Sergen – 9 Şubat 1961

10730

Selen Görgüzel – 9 Şubat 1979

10732

Öteki Tarihlerde Doğan Kova Burcu Bazı Ünlülerimiz

10739

9 Şubat gününde doğmuş olanlar Kova burcudur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri