Memur ve Personel Alımı

Acil nakit ihtiyacı olanlara duyuruldu! 3 ay sonra ödemeli 15 bin TL nakit veriliyor!

Acil nakit lüzumu olanlar için güncel haber açıklaması geldi. Artan ekonomik krizler sebebiyle yurttaşların nakit paraya olan gereksinimleri arttı. Normal lüzumlarını karşılamakta güçlük sürükleyen yurttaşlar bankaların uygun faizli kredilerini inceliyor. Yapı Kredi (*3*)ı yapmış olduğu açıklamasında acil gereksinimler için kredi vereceğini duyurdu.

Banka, yapmış olduğu açıklamasında ilk 3 ay süresince geri ödemenin olmadığı, ödemelerin 3 ay sonra başlamış olacağı açıklandı.

MÜRACAATLAR NASIL YAPILACAK?

Anlık gereksinimlerini karşılamak isteyenler için banka, vatandaşların ödeme mevzusunda sıkışmaması için ödemelerin derhal başlamayacağı en erken 3 ay sonra geri ödemelerin yapılabileceğini belirtti.
Bu halde şubeye girmeden 7 gün 24 saat süresince müracaat yapabilirsiniz.

36 AY VADELİ

Yapı Kredi (*3*)ı’ndan kredi sürükleyenler aylık ödemelerin ne kadar bulunduğunu ve vade alternatifinin ne işe yaradığını merak ediyor. Lüzum kredisinde 3 aya kadar erteleme yardımı ile toplam da 36 ay vade alternatifi kullanabilirsiniz. 100 bin TL’ye kadar olan tam acil lüzumlarını için lüzuma hususi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Taksit ödemeleri ise şahsın aylık kazancına gore tanımlanmaktadır.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri