Activision Blizzard, Epic Games ve EA'dan Açıklama: Activision Blizzard, Epic Games ve EA Rusya'ya Oyun Satışlarını Durdurdu Mu? - Webhaberim
Oyun

Activision Blizzard, Epic Games ve EA’dan Açıklama: Activision Blizzard, Epic Games ve EA Rusya’ya Oyun Satışlarını Durdurdu Mu?

Rusya ve Ukrayna içinde çatışmalar devam ederken birçok firmanın Rusya’ya yaptırımlar uygularken oyun dünyasının tanınan şirketleri olan Activision Blizzard, Epic Games ve EA Rusya’ya oyun satışalarını durdurdu. Activision Blizzard, Epic Games ve EA Rusya’ya oyun satışlarını niçin durdurdu? Daha fazlassı ve son dakika gelişimleri haberimizin detaylarında…

Rusya ve Ukrayna arasındaki vakalar sebebiyle bildiğiniz benzer biçimde birçok şirket Rusya’ya engelleme uyguluyor. Geçtiğimiz birkaç günden bu yana da oyun şirketleri de bu engelleme tatbik eden firmalar arasına katıldı.

Activision Blizzard, Epic Games ve EA’den Ambargo

ACTİVİSİON BLİZZARD, EPİC GAMES VE EA’DAN AÇIKLAMA

Microsoft’un ambargosunun arkasından ilk izahat Epic Games’ten geldi ve oyun satışlarının Rusya’da durdurulduğu açıklandı. Ardından da Activision Blizzard başkanı ve COO Daniel Alegre de Rusya’daki oyun satışlarını durdurduklarını deklare etti. Son olarak da izahat EA’den geldi ve sanal para paketleri de dahil olmak suretiyle tüm satışları Rusya ve Belarus’ta açıkladığını deklare etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri