Genel

Acun Ilıcalı, Gülçin Ergül, Kenan Doğulu… 4’üncü Kariyer Onursal Ödülleri gecesine ünlü yağdı!

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Kariyer Kulübü tarafınca bu yıl dördüncü kere düzen edilen Kariyer Onursal (Mükâfat)leri, dün akşam sahiplerini buldu. Pek Oldukça ünlünün katılmış olduğu gecede Müjdat Dolaşan, Zihni Gökay, Zeynep Bastık, Kenan Doğulu, Acun Ilıcalı, İlker Kaleli, Mabel Matiz, Nilperi Şahinkaya benzer biçimde adlar mükâfat aldı.

stanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü’nün her yıl değişik bir sivil cemiyet kuruluşuna yardım olarak düzen edilmiş olduğu 4’üncü Kariyer Onursal (Mükâfat)leri dün gece Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezinde düzen edilen merasimle sahiplerini buldu.
Dr. Hanife Öztürk Akkartal, “Dünyanın güç imtihanlar verdiği bugünlerde kariyer yolculuğuna dayanışma ruhunu, beşeri değerleri, paylaşımı, cemiyet ve çevre şuurunu katan gençler her zamankinden daha çok gereksinimimiz olan bireylerdir. Bu noktada Kariyer Onursal Mükâfatı aktivitesini düzen eden öğrencilerimiz gelecekte dünyanın daha iyi bir yer olacağına dair umutlarımızı gözetmemize oldukca destekçi oluyor. Bu husustaki umutlarımızı artırıyor. 4 senedir muhteşem bir mücadeleyle ülkemiz ve cemiyet için emek veren sivil cemiyet kuruluşlarına varlıklarıyla, coşkularıyla, çalışmalarıyla desteklediyorlar.
Öğrencilerimizin çalışmalarını desteleyen çağrılarına cevap veren davetlerini kırmayıp bugün burada bizimle olan sanat, spor, medya ve iş dünyasının kıymetli aboneleri alakanız, yardımınız ve bugün burada bizimle olduğunuz için oldukca teşekkür ediyoruz”
dedi.

İŞTE MÜKÂFAT ALAN SANATÇILAR

Kulübün resmi web sayfasında meydana getirilen oylamayla tanımlanan adlar, gecede mükâfatlarını Kariyer Kulübü öğrencilerinden aldı.
Bir video yollayan Sıla, mükâfat için gençlere teşekkür etti.

acun ilicali gulcin ergul kenan dogulu 4uncu kariyer onursal odulleri gecesine unlu yagdi 6223bd22935c9

GÖKTAY: MÜKÂFATIMI UKRAYNALILARA İTHAF EDİYORUM

‘Kariyer Onur (Mükâfat)ü’ ise akılda sanatçı Zihni Göktay’a verildi. Göktay mükâfatını aldıktan sonrasında yapmış olduğu konuşmada, genel, bilimsel nitelikli ve geleneksel kültürün ehemmiyetine vurgu yapmış oldu. Göktay, “Salyangoz dahi geçmiş olduğu yerde iz bırakıyor biz niçin bırakmayalım? Giderayak aldığım bu mükâfatı bugünlerde yaşam savaşı veren vatan toprağını gözetmek suretiyle çarpışan, hürlük talihine çarpışan, emperyalizme karşı çarpışan, Ukraynalılara ithaf ediyorum” ifadelerini kullandı.

acun ilicali gulcin ergul kenan dogulu 4uncu kariyer onursal odulleri gecesine unlu yagdi 6223bd231113c

ACUN ILICALI: PLAYSTATİONDA OYNADIĞIM EKIBI ALDIM

‘Senenin En Hoşlanılan İş İnsanı’ mükâfatını alan Acun Ilıcalı oldukca mutlu bulunduğunu açıklayarak, “Yaşamım hep gençleri parlatmakla takımımızda da aynı şeyi yaptım.
Allah da bana oldukca daha aşırısını verdi sizin şu anki enerjiniz oldukca hoş. Medyada galibiyetli oldum bir hayalim vardı. Bide futbolu deneyim dedim hep içimde kalmıştı bir ekip aldım. Hep açıklıyorlar playstation oynuyordun şimdi ekip aldın diye hakkaten de öyleki. Allah playstationda oynadığımız ekibi almayı kısmet etti. Bu işler öyleki rahat dokunulmuş. Normal maçtan bir etkileniyorsan, ulusal maçtan iki etkileniyorsan bundan 10 etkileniyorsun. Emelimiz İngiltere’de hepimizin iftihar dinleyeceği bir ekibe haiz olmak.
Bana, ‘bunların hiçbiri olmasaydı, anne ve baban yanında olsaydı’ deseydiniz. Ben bugün anne ve babamla bir evde oturup tv izlemeyi seçim ederim. Benim hiçbir başarımı bakamadılar, onlarlayken mektebin en kötü öğrencisiydim, ışık veren bir talebe değildim. Annenize, babanıza, kardeşinize bir gözle daha bakın, kıymetini kafanızdan çıkarmayın. Aynı zamanda da iyi idrak edin. Zira onlarla yaşadığınız yaşamdaki mutluluğu tekrar hiçbir süre yaşayamıyorsunuz”
diye konuştu.

acun ilicali gulcin ergul kenan dogulu 4uncu kariyer onursal odulleri gecesine unlu yagdi 6223bd23a1897

GÜLÇİN ERGÜL: MÜKÂFATIMI ERDAL İÇİN KABUL EDİYORUM

Bu şekilde bir geceye imza atanlara teşekkür ederek sözlerine başlamış olan Ergül, mükâfatı aralık ayında geçirdikleri trafik kazasında yaşamını kaybeden sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı için kabul ettiğini deklare etti.

acun ilicali gulcin ergul kenan dogulu 4uncu kariyer onursal odulleri gecesine unlu yagdi 6223bd241fa0b

DOĞULU’DAN GENÇLERE: NE YAPARSANIZ YAPIN AŞKLA YAPIN

‘Senenin Erkek Sanatçısı’ seçilen Kenan Doğulu da mükâfat için teşekkür ederek, kariyer meydana getirecek öğrencilere önerilerde bulunmuş oldu.
Her süre ilk günkü coşkuyu içinizde barındırın ve ‘ne yapmış olursanız yapın aşkla yapın’ demek isterim”  biçiminde konuştu.

acun ilicali gulcin ergul kenan dogulu 4uncu kariyer onursal odulleri gecesine unlu yagdi 6223bd24a1a8d

KALELİ: DURUŞUNDAN ÖDÜN VERMEYEN HERKESE SELAM OLSUN

‘Yaşayan Dizi Efsanesi’ Poyraz Karayel ile İlker Kaleli seçildi. Mükâfattan dolayı onur dinlediğini ve oldukca mutlu bulunduğunu açıklayan Kaleli, gençlere teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri