Televizyon

Ah Nerede 1.Bölüm 3.Fragmanı

ah nerede 1 bolum 3 fragmani 62b69a64aa4d1

Ah Nerede 1.Bölüm 3.Fragmanı ile STAR TV ekranlarında Cuma akşamı başlıyor. Ah Nerede dizisinin yeni kısmı Cuma akşamı 20.00’da STAR TV’de!

Başrollerinde Oktay Çubuk ve Nil Keser benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Ah Nerede bu hafta yayınlanacak mı?

Ah Nerede 1.Bölüm 3.Fragmanı

Ah Nerede dizisinin 1. bölüm özeti oku STAR TV. Ah Nerede dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Yeşilçam’ın unutulmaz filmi ‘Ah Nerede’den yola çıkarak tasarlanan Star’ın yeni dizisi ‘Ah Nerede’ yakında seyirciyle buluşacak. Ev Yapım imzalı Star’ın yeni dizisi ‘Ah Nerede’nin yönetmenliğini Bülent İşbilen üstüne alıyor. Senaryosunu Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin uyarladığı, hikayesi Orhan Aksoy’a, orijinal film senaristliği Sadık Şendil’e ilişik olan film, geçmişten günümüze tekrardan yaşam buluyor.

Eylül ayında Star TV’de ekrana gelmeye hazırlanan Ah Nerede dizisinden ilk tanıtım filmi geldi bile. Yeşilçam’ın unutulmaz filmi Ah Nerede’nin dizi versiyonu olan yapımın tanıtımı büyük bir heyecanla paylaşıldı sadece seyirciden asla umulmadık bir tepki geldi. Ne vakit yayınlansa hala hepimiz tarafınca izlenen filmin dizi versiyonunda ise başrollerde Nil Keser ve Oktay Çubuk içeriyor.

Kış sezonunun başlangıcında ekrana gelmeye hazırlanan dizinin yapımcısı Onuncu Ev oldukça erkenci davrandı ve ilk tanıtım filmini aylar ilkin paylaştı. Dizinin tanıtım filmi herkeste büyük coşku yarattı sadece asla umulmadık bir seyirci tepkisine de yol açtı. Tanıtım filminin sonunda dizinin çapkını Ferit, çimenlerin üstünde uyuyan Zehra’yı gidip yanağından öpüyor. Orijinal filmimizde de aynı sahne yaşanıyordu. Ancak yeni versiyondaki görüntüde seyirciler bunun rahatsızlık bulunduğunu söylemiş oldu ve tepki gösterdi. Bazı seyirciler bu sahnenin gösterilmemesi icap ettiğini söylemiş oldu.

Ah Nerede Dizi Konusu

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim (Tarık Pabuççuoğlu) ve Seniha (Ayşe Çubuk) Şerbetlioğlu’nun üniversite okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların {hiç de} tahmin etmediği bir yaşam yaşar. Mühendislik okuduğunu zannettikleri ufak oğulları Ömer (Batuhan Sert) ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. En büyük oğulları Ferit (Oktay Çubuk) ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmaz bir çapkına dönüşmüştür. Tüm yaşamı hanımefendiler olan hovarda, yakışıklı ve genç kızların evlilik düşsel kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk benzer biçimde eğlenir ve asla tek biriyle yetinmez. Ta ki Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak (Asena Keskinci), Nihal (Berfe Sancak) ve Sera (Melis Özçimen) aldatıldıklarını fark ettikleri an, bir araya gelip bir intikam planı kurarlar. Ferit onların kalbini iyi mi kırdıysa, onlar da Ferit’in kalbini kıracaklardır. Bu planın mimarı ise; anası Perihan (Derya Alabora), abisi Ali (Mert Carim), kuzeni Huriye (Bala Atabek) ve yeğeni Duygu (Ahsen Türkyılmaz) ile yaşayan Zehra (Nil Keser) olur. Erkeklere güvenmeyen Zehra, genç hanımefendilerin birbirini yiyecek yerine onlara bunu icra eden adamdan intikam almalarını öğütler. Zehra, hovarda Ferit’ten alınacak intikamın başrolü olacaktır. Ferit’in Bursa’daki ailesi de evlatlarının okumadığını öğrenince işler iyice karışır…

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri