Spor

Ahmet Çakar’dan Galatasaray eleştirisi: Meskenlere şenlik

ahmet cakardan galatasaray elestirisi meskenlere senlik 62243cf242fb5

Üstün Lig’in 28. haftasında Galatasaray dış sahada Konyaspor’a 2-0 yenik oldu. Maçın akabinde Sabah Gazetesi Müellifi Ahmet Çakar sansasyonel değerlendirmelerde bulunmuş oldu.

İŞTE ÇAKAR’IN YAZISI:

Galatasaray taraftarına acı vermeye, kan kusturmaya devam ediyor. Son aşama kişiliksiz bir futbol.
Torrent utanç dinlemesi gerektiği yerde İlhan Palut ile söyleşi ediyor. Baktığınız süre centilmenlik diye düşünebilirsiniz lakin ben zafersizliğin rutine girmiş hali olarak düşünüyorum. Galatasaray’ın tüm oyuncularına bakıyoruz, üzerlerindeki forma sarı kırmızı olmasa mahalle ekibi topçuları suretiyle oynuyorlar. Kerem Aktürkoğlu için Türk futbolunun geleceğindeki yıldızı dedik sadece o donakalmış ve geriye gitmiş vaziyette. Bir birinci yarı var ki evlere şenlik.
Konyaspor arka arda gollerle maça başladı. İki baş golü, başka bir deyişle diğeri bir deyimle Galatasaray, birinci 20 dakikada 2-0 yenik vaziyete düştü fakat istatistiklere bakın Galatasaray’dan kaç oyuncu sarı kart bakmış. Sıfır… Bu şu demek; yenik olsak da kazansak da hırsa gerek yok, hakikatinde kenardaki hocamız da birebir, önder deseniz tecrübesiz bir genç, özetlemek gerekirse Galatasaray babalarının çiftliği. Konyaspor birkaç haftadır düşüşteydi lakin dün gece bilhassa pas futbolu, kanat saldırıyı ve kompakt oynama mevzusunda sanki ders verdi.
Kart yok, gerilim yok, dolasıyla da Ali Şansalan yanılgısız bir maç idaremiş oluyor.

Kaynak: A Spor

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri