Memur ve Personel Alımı

Ahmet Kural’dan kötü haber! Ahmet Kural sağlık durumu nasıl?

Meşhur oyuncu Ahmet (Kaide)’dan kötü haber geldi. (Kaide), yapmış olduğu açıklamasında hoşlananlarını üzen bir izahat yaparak, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Geleneksel medya olmayan toplumsal medya hesabı üstünden paylaşım meydana getiren Ahmet (Kaide) esenlik vaziyeti iyi mi? Ahmet (Kaide)’ın esenlik vaziyeti hakkında merak edilenler haberimizde..

Bir dönem adı müzisyen Sıla ile anılan ve ondan sonra avukat Çağla Gizem Çelik ile birlikteliği olan Ahmet (Kaide) koronavirüse yakalandı. Meşhur oyuncu yapmış olduğu paylaşım sonrasında esenlik vaziyeti en fazla incelenen mevzular içinde yerini aldı.

AHMET KAIDE SIHHAT VAZIYET NASIL?

Meşhur oyuncu Ahmet (Kaide) koronavirüse yakalandı.
Kural, geleneksel medya olmayan toplumsal medya hesabı üstünden paylaşım yaparak esenlik vaziyetine ilişkin son detayları aktardı.

Birfazlaca dizi ve film de rol alan galibiyetli oyuncu Ahmet Kural, Instagram üstünden yapmış olduğu paylaşımda kontrol neticesinin pozitif çıktığını duyurarak, karantina zamanının başladığını belirtti. İşte Kural’ın o açıklamaları ve esenlik gidişatı hakkında son data:

“Covid-19 testim pozitif çıktı. Karantina zamanım başladı”

“SIHHAT GIDIŞATIM İYİ”

Meşhur sanatçı sıhhati hakkında “Genel esenlik gidişatım iyi” demesinden sonrasında fazlaca rakamda “Geçmiş olsun” iletiyi sevk edildi.

ahmet kuraldan kotu haber ahmet kural saglik durumu nasil 6226fc1c97542

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri