Genel

Akaryakıt ve otogaz fiyatlarına tarihi indirim yapıldı! Benzin motorin ve LPG fiyatlarına kallavi indirim: İşte yeni fiyatlar

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akaryakıt ve otogaz fiyatlarına tarihi indirim yapılmış oldu! Benzin motorin ve LPG fiyatlarına kallavi indirim: İşte yeni fiyatlar

Ziraat Bankası tarafınca otomobil sahipleri için oldukça mühim bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya hakkında meydana getirilen duyuruda kampanyaya katılan otomobil sahiplerine 75 TL puan verileceği bildirildi. Kazanılan bu puanlar ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam meblağ üstünden 75TL indirim yaptırılacak.

30 EYLÜL’DE BİTECEK

17 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri içinde Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan değişik günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üstü dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği belirtilen Ziraat Bankasının duyurusunda Kampanya 17 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri içinde geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanması gerektiği ifade edildi.

Ziraat Bankasından meydana getirilen duyuruda Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan değişik günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üstü dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği açıklandı ve kampanya satın alan bazındadır ve bir satın alan en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabildiği paylaşıldı.

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerektiği belirtilen duyuruda bir işyerinde aynı gün içinde yapılacak yalnız ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacağı vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin meydana getirilen duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Parasız kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım yalnız aslolan kart sahibi müşteriler tarafınca yapılabilir.

Ek kartlar ile meydana getirilen harcamalar aslolan kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 5 Ekim 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak meydana getirilen işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart parasız ile meydana getirilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya döneminde meydana getirilen işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara’sında kafi Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan meblağ hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

İSTANBUL

İstanbul Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 20.34 TL/LT

İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 24.02 TL/LT

İstanbul LPG litre fiyatı Anadolu Yakası’nda 11,1 TL

İstanbul Avrupa Yakası’nda bir litre benzin fiyatı: 20.33 TL/LT

İstanbul motorin litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 24 TL/LT

İstanbul LPG litre fiyatı Avrupa Yakası’nda 11,35 TL

ANKARA

Ankara’da benzin litre fiyatı 20.46 TL/LT

Ankara’da motorin litre fiyatı 24.11 TL/LT

Ankara’da LPG litre fiyatı 11.37 TL

İZMİR

İzmir’de benzin litre fiyatı 20.44 TL/LT

İzmir’de motorin litre fiyatı 24.12 TL/LT

İzmir’de LPG litre fiyatı 11,04 TL


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri