Akbank internet alışverişlerinin 500 lirasını karşılıyor! Tek bir tıkla internet alışverişlerinde büyük indirim fırsatı! - Webhaberim
Memur ve Personel Alımı

Akbank internet alışverişlerinin 500 lirasını karşılıyor! Tek bir tıkla internet alışverişlerinde büyük indirim fırsatı!

Özellikle çalışma yaşamında yer edinmeye başlamış olan şahıslar, bir biçimde bankalarla çalışmaya başlıyor. Bankacılık sektörüne yeni insanlar dahil oldukça, bankalar da bu bireylere erişmek ve alıcı portföyünü genişletmek ismine daha fazla kampanya ve promosyon duyuruyor. Böylece bankalar, yeni alıcılara adlarını duyurarak cazip önerilerin de kapısını açmış oluyor. Bankacılık sektöründe en fazla seçilen ürün ve hizmetler arasında kredi kartlarının olduğu da öğreniliyor.
Bu promosyonlar banka alıcıları tarafından alaka ile karşılanırken, bu kere de Akbank eşsiz bir promosyon örneği ile alıcılarının karşısına çıkıyor. İşte ayrıntılar…

Akbank’tan 500 TL Chip Para Mükâfatı

akbank internet alisverislerinin 500 lirasini karsiliyor tek bir tikla internet alisverislerinde buyuk indirim firsati 6235d1173906c

Akbank, tüm alıcıları için bütçeleri gevşetecek bir kampanya ile isminden söz ettiriyor. 31 Mart 2022 tarihine kadar ilk defa Akbank alıcısı olan ve Axess ya da Wings kredi kartı müracaatında bulunan şahıslar, internet alışverişlerinde %20 ve işlem başına 100 TL kazanarak, toplamda 500 TL’yi bulan Chip Para kazanma fırsatını yakalıyor.
Ardından alıcı hizmetleri müracaat sahibi ile görüntülü görüşme reelleştiriyor ve şahıslar böylece işlemlerini bitirebiliyor. Kampanyaya dahil olmak isteyen şahısların ayrıca “Kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini de tercih etmesi gerekiyor.

Kampanyadan Kimler Faydalanabiliyor

Akbank’ın sunduğu bu fırsat kampanyasından 1 Mart 2022 evveli açık Axess, Wings ya da Free kartı olmayan ve 1 – 31 Mart tarihleri arasında müracaatta bulunan ve müracaatı 31 Mart’a kadar onaylanan yurttaşlar faydalanabiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri