Televizyon

All American 4.Sezon 18.Bölüm Fragmanı

all american 4 sezon 18 bolum fragmani 6270c9d13b732

All American 4.Sezon 18.Kısım Fragmanı ile Pazartesi akşamı THE CW ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. All American 4.Sezon 18.Kısım özetini hd özellikte yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Daniel Ezra, Taye Diggs, Greta Onieogou şeklinde hoşlanılan oyuncularının yer almış olduğu All American bu hafta yayınlanacak mı?

All American 4.Sezon 18.Kısım Fragmanı

All American dizisinin 4.sürem 18.
All American dizisinin yeni kısım özeti oku.

YENİ KISIM ÖZETİ

All American, 0.22 reyting oranı ve 667.000 seyirci rakamı averajı yakalattı ilk sezonunun peşinden. Kanalın bu sürem yeni kısım yayınlamış olan dizileri içinde Crazy Ex-Girlfriend ve Dynasty’nin peşinden sondan 3. sırada bu alanda. Dizinin dünya geneli gösterim hakları Netflix’te bulunuyor. Dynasty’de olduğu şeklinde bu faktörün dizinin onay almasına katkı sağlayıp sağlayamayacağını ise önümüzdeki 6 7 günde bir süreçte bileceğiz artık.

All American Dizi Mevzusu

Futbolcu Spencer Paysinger’ın yaşamından esinle ekrana adapte edilen dizide, liseli, parlak bir futbolcunun yükselişini mevzu ediniyor.
All American‘ın ekran serüveni 10 Ekim 2018 tarihinde başladı. Başladıktan bir ay sonra 3 kısımlık ek sipariş aldı ve ilk sezonunun kısım rakamı 16’ya uzadı. 16 kısımdan oluşan ilk sezonunu ise 20 Mart 2019 tarihinde tamamlamış oldu. 2. sezonu olup olmayacağı ise hemen hemen belirli değil. All American, spor soslu bir gençlik üzgünü. Aile üzgünü ve kabahat ögelerini de hafiften içinde barındırdığını açıklamak olası.

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 195 milyondan fazla fiyatlı kullanmakta olanın değişik cinslerde ve dillerde diziler, evraksallar ve beyazperde filmleri izlediği, dünyanın cümbüş odaklı önder gösterim hizmetidir.
Yayınların tamamını reklamsız olarak ve rastgele bir vaatte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve hemen sonra izlemeye devam edebilirler.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri