Televizyon

Alpay Kazan kimdir? Acun Ilıcalı’nın arkadaşı Alpay Kazan neden öldü, hastalığı neydi? Survivor son bölümde Acun Ilıcalı neden yok?

Alpay Kazan, Acun Ilıcalı’nın en yakın dostlarından biriydi. Bir müddettir savaştığı hastalığına Kazan, yenik düştü. Acun Ilıcalı, Alpay Kazan’ın vefat haberini alır almaz çekim için bulunmuş olduğu Panama’dan derhal ayrıldı. Survivor’ın final kısmına Murat Ceylan katılmak mecburiyetinde bırakıldı. Alpay Kazan’ın vefat haberini müsabakacılara Murat Ceylan verdi. Bu haberi alan Survivor All Star müsabakacıları gözyaşlarına dominant olamadı.

ACUN ILICALI’NIN DOSTU ALPAY KAZAN KİMDİR?

Acun Ilıcalı’nın yakın dostu Alpay Kazan, meşhur televizyoncunun şirketinde pek oldukca pozisyonda çalıştı.
Kazan Göz6, Survivor, Exathlon ve Ütopya benzer biçimde programların kamera ardında takımında vazifeliydi.

Acun Medya Şirketinde Genel Yönetimsel Koordinatör olarak vazife yapmış olduğu da öğrenilen Alpay Kazan 6 Mart Pazar günü yaşama gözlerini yumdu.

Acun Ilıcalı, geleneksel medya olmayan toplumsal medya hesabından Alpay Kazan ile ilgili şu iletiyi paylaştı:

“Ne yazsam yetmeyecek, anlatamayacağım duygularımı. Kalbimden bir parça koptu bugün… Nurlar içinde yat, mekanın aden olsun hoş insan.”

ALPAY KAZAN NEDEN CAN VERDI?

Acun ılıcalı’nın yakın dostu olan Alpay Kazan, bir müddettir kanser tedavisi bakmaktaydı.
Ceylan, “Acun ağabey Dominik’te fakat Türkiye’ye dönmesi gerekiyor. Takımımızdan ailemizden oldukca kıymetli biri canımız parçamız bugün bizlerden koptu, Alpay Kazan… Bir müddettir boğuştuğu amansız hastalığı yenik düştü.” biçiminde konuştu. Bu üzücü haber sonrası Survivor müsabakacıları gözyaşlarına boğuldu.

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Survivor'da en acı konsey! Gözyaşları sel olduSurvivor’da en acı konsey! Gözyaşları su baskın oldu
Pankart yapıp metro girişine astı! Fatih Portakal böyle destek verdiPankart yapmış olup metro girişine astı! Fatih Portakal bu şekilde destekledi
Ebru Şallı'nın oğlu Beren 18 yaşına girdi! Kaslı vücudu hayran bıraktıEbru Şallı’nın oğlu Beren 18 yaşına girdi! Adaleli bedeni fanatik bıraktı

kamupersonel.org

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri