Televizyon

Alpay Kazan neden öldü, Alpay Abi hastalığı, (kanser) neydi?

Survivor 2022 All Star, dün akşam yeni kısmıyla TV8 ekranlarında seyirciyle buluştu. Müsabakada dokunulmazlık oyunu oynamak için birda konseyi yapılmış oldu. Alpay Kazan’ın vefat haberini alan Acun Ilıcalı ise, Dominik’ten Türkiye’ye döndü.Alpay Kazan neden can verdi, Alpay Ağabey girdi, (kanser) vardı?

ALPAY KAZAN NEDENÖLDÜ?

Acun Ilıca’nın yakın arkadaşı olan Kazanlı, dün Üsküdar Şakirin Camii’nde aktiviteler düzen edildi.
Kazan, kabirliğin peşinden Karacaahmet Kabirliği’na defnedildi.

MURAT CEYLAN AĞLAMAKTAN KONUŞAMADI

Survivor All Star’ın dün akşam toplantısında birda konseyini ise sunucu Murat Ceylan sundu. Aldığı vefatla devrilen Murat Ceylan, hazırlıksız yakalanırken müsabakacılara acı çehresinden de boğazına düğümlendi. Bir müddet suskun kalmış olarak ağlayan Ceylan, “Takımımızdan, ailemizden fazlaca biri, canımız parçamız kopştu. Bir boğuğumuz amansız kasvetimiz Alpay abi yenik düşüyor.
Ayakta indirimde izliyorum, fazlaca tercih edemiyorum. Alpay abi kopştu. bireyim adımlarından beri kullanılanlardan, sizin için kullananlar abiliklerinizi kullanırsınız.

MÜSABAKACILAR GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ceylan’ın haberini vermesinin peşinden müsabakadan evvelini kanserden Merve Aydın gözyaşlarına boğuldu. Hastalıktan nefret edecek Aydın, acılı aileye de sabır diledi. Atakan ise Alpay Kazan’ı fazlaca beğendiğini ve kendinden geçtiğini deklare etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri