Memur ve Personel Alımı

Altını çize çize duyurdular! Altın fiyatları haftaya bu seviyelerde olacak!

Yatırımcıların ve yurttaşların yakından takip etmiş olduğu altın maliyetleri için fazlaca ehemmiyetli bir izahat geldi. Altını çize çize duyurdular. Altın maliyetlerinin haftaya olacağı seviyelerde analistler tarafınca açıklandı. İşte dört gözle beklenen altın maliyetleri ve uzmanların yorumu haberimizde..

Altın maliyetleri için anket düzen eden Wall Street analistleri, yeni hafta için iyimser olduklarını belirterek, altın maliyetlerinin harp sebebiyle neredeyse her dakika yükseldiği son dönemlerde yorumlarını paylaştı.

SON 1,5 SENENIN AZAMI SEVİYESİ

Altın maliyetleri Rusya ve Ukrayna arasındaki harp sebebiyle neredeyse son 1,5 senenin azami seviyesine erişmiş gidişatta.
Yatırımcıların ve yurttaşların tehlikesiz liman olarak belirledikleri altın maliyetleri için gözler yatırımcılar ve yurttaşlar tarafınca gelecek açıklamalara çevrilmiş gidişatta.

ALTIN FİYATLARI HAFTAYA NE OLACAK?

Haftayı geride bırakan altın maliyetleri için Wall Stresst analistleri iyi maksatlı olduklarını belirtti. Fertsel yatırımcılar altın maliyetlerinin yüksek mi yoksa düşük seviyede mi olacağını merak ediyor. Uzmanlar tarafınca meydana getirilen açıklamaya nazaran altın maliyetleri gelecek günlerde ateşini almış bir şekilde yoluna devam edecek.
Buna nazaran ons altın maliyeti gelecek hafta 2010 dolarlık bir seviyede izleyebilir.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri