Güncel

Anadolu Üniversiteler Birliği Tanıtım Programı Yayınlandı. İşte Tanıtım Tarihleri ve Şehirleri

Anadolu Üniversiteler Birliği (AÜB); Amasya, Erzincan, Kırşehir, Nevkent, Niğde, Kayseri, Malatya, Sivas, Tokat ve Yozgat illerimizde bulunan üniversitelerin katılımıyla, araştırma, eğitim-öğretim ve informasyon paylaşımı şeklinde birçok mevzuda iş birliği yapılması, deneyim ve kapasitelerin ortak kullanılması amacıyla 2021 senesinde kurulmuş olup faaliyetlerine devam etmektedir. AÜB’nin Dönem Başkanlığı Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi tarafınca yürütülmektedir.
AÜB, 2022 YKS sonuçlarının açıklanmasını takiben, üniversite talibi öğrencilerimizin hem üniversitelerimizi daha yakından tanıyabilmeleri hem de doğru tercih yapabilmelerine katkı sağlamak amacıyla 25 Temmuz – 03 Ağustos 2022 tarihlerinde ekli çizelgede belirtilen planlamaya gore söz mevzusu 10 ilimizde “Anadolu Üniversiteler Birliği Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarları” düzenleyecektir. Üniversite talibi öğrencilerin üniversitelerimizi daha yakından tanıyabilmelerine ve doğru tercih, yapabilmelerine katkı sağlamak bakımından “Anadolu Üniversiteler Birliği Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarları” kapsamında İlinizde gerçekleştirilecek olan fuarın, resmi ve hususi lise müdürlükleri, rehberlik ve araştırma merkezleri, hususi kurs merkezleri vb. ilgili tüm kurum ve kuruluşlar vesilesiyle eğitim yöneticilerine, rehber öğretmenlere-psikolojik danışmanlara, öğretmenlere, öğrencilere, velilere duyurulması; fuarlardaki tanıtım ve tercih rehberliği hizmetlerinden ilinizdeki tüm üniversite adaylarının en üst düzeyde yararlanabilmeleri bakımından ekteki afişin, kurumsal web siteleri, toplumsal medya hesapları, basın gösterim kuruluşları, billboardlar, raket panolar vb. platformlarda paylaşılarak duyurulması hususunda şeklinde yazı ile bildirilmiştir.

Anadolu Üniversiteler Birliği İl İl Tanıtım Programı

25 Temmuz 2022
Pazartesi
Erzincan Barış Manço Parkı
Valilik Karşısı
26 Temmuz 2022
Salı
Sivas
Atatürk ve Kongre Müzesi Bahçesi (İstasyon Cad/SİVAS)
27 Temmuz 2022
Çarşamba
Tokat Cumhuriyet Meydanı
Tokat Valiliği Önü
28 Temmuz 2022
Perşembe
Amasya
Amasya Üniversitesi Milli Hakimiyet Yerleşkesi
29 Temmuz 2022
Cuma
Yozgat
Yozgat Cumhuriyet Meydanı
30 Temmuz 2022
Cumartesi
Kırşehir
Kırşehir Belediyesi Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi (Kapalı Alan)
31 Temmuz 2022
Pazar
Nevkent
Nissara Alışveriş Merkezi 2. Kat Nevkent
1 Ağustos 2022
Pazartesi
Niğde
Niğde Belediye Başkanlığı Önü (Yukarı Kayabaşı Mah/NİĞDE)
2 Ağustos 2022
Salı
Kayseri
Cumhuriyet Meydanı Kurşunlu Parkı Kocasinan/KAYSERİ
3 Ağustos 2022
Çarşamba
Malatya
Eski Soykan Parkı İnönü Cad. (Kapalı Çarşı Karşısı)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri