Genel Kültür

Andor 1.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

Andor 1.sezon 4.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, gösterim zamanı, dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, ne zaman başlamış olacak, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Andor 1.sezon 4.bölüm hakkında

21 Eylül 2022‘de Disney Plus tarafınca yayınlanmaya süregelen Star Wars evreni dizisidir. İlk sezonu 12 bölümden oluşacak olan dizi aksiyon, serüven ve dram türünde yer ediniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Diego Luna, Anton Valensi, Adria Arjona, Stellan Skarsgård, Genevieve O’Reilly ve Denise Gough şeklinde adlar yer ediniyor.

Dizinin yönetmenliğini Ben Caron, Susanna White, Benjamin Caron ve Toby Haynes üstlenirken, senaristliğini George Lucas, Tony Gilroy ve Stephen Schiff kaleme aldı.


Dizi Disney Plus’ın Star Wars evreni için yarattığı dizi serilerinden biri olarak ön plana çıkıyor.

Dizi ilk 3 kısmı ile IMDb‘de 8 bine yakın oy aldı ve 8,2‘lik puana haiz oldu.

Dizinin ilk 3 kısmı 21 Eylül 2022’de yayınlanmıştı. Dizinin ilk 3 bölümünü izleyen Disney Plus abonelerinin aklındaki sual ise Andor 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.


Bu probleminin yanıtı içeriğimizde!

Ama gelin ilkin dizi ile ilgili detaylara bakalım.

Andor Dizi | Konusu | Oyuncuları | Disney Plus

Andor dizi mevzusu

Dizinin mevzusu, ‘Star Wars Rogue One’ öncesinde yaşananların mevzu edilmiş olduğu Andor’da, imparatorluğa karşı filizlenen isyanın hikayesin ve insanların ve gezegenlerin iyi mi dahil olduğu anlatılıyor.

“Rogue One”daki olaylardan beş yıl öncesini mevzu alıyor ve İmparatorluk agresif bir halde galaksideki erişimini genişletirken Cassian’ın isyana iyi mi ve niçin katıldığını izliyor. Forest Whitaker, Klon Savaşları gazisi ve köktencilik isyancı Saw Gerrera olarak “Rogue One”daki performansını tekrarlıyor ve O’Reilly, Rebel Alliance’ın kurucularından kabul edilen Mon Mothma olarak geri dönüyor.

Andor dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Diego Luna, Anton Valensi, Adria Arjona, Stellan Skarsgård, Genevieve O’Reilly ve Denise Gough şeklinde adlar yer ediniyor.

Diego Luna – Cassian Andor
Anton Valensi – Den
Adria Arjona
Stellan Skarsgård
Genevieve O’Reilly – Mon Mothma
Denise Gough
Fiona Shaw
Alex Lawther – Rick
Kyle Soller
Robert Emms – Supervisor Jones
Harry Anton – Wandering Soldier
Karen Sampford – Vendor

Andor 1.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Disney Plus’ın yeni Star Wars evreni dizisi Andor’un 4.kısmı 28 Eylül 2022’de Disney Plus tarafınca yayınlanacak.

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri