Güncel

Ankara’nın İncisi Gençlik Parkı’na Neler Var Nasıl Gezilir?

Böylesine tarih kokan bir parkı bizce kesinlikle ziyaret etmeniz gerekmektedir.  Gençlik parkı hem eğlenmek hem de dinlenmek için oldukça mühim bir park olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

Doya doya Gezebileceğiniz bir Park: Gençlik Parkı

Sevdikleriniz ile doya doya zaman geçirebileceğiniz, lunaparkı ile adrenalini doruklarda hissedebileceğiniz bir park arıyorsanız Gençlik Parkı ile kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belli etmek isteriz. Haydi gelin iş stresini, toplantı yoğunluğunu, okul yorgunluğunu bir kenara bırakıp Gençik Parkı’nın lunaparkına, yemyeşil piknik alanlarına kendinizi bırakınız. Eminiz ki Gençlik Parkı’na geldiğinize kesinlikle pişman olmayacak, en kısa süre içinde tekrardan gelmek için can atacaksınız.

 

Ankara Gençlik Parkı’nda Neler Yer Almaktadır?

Doya doya eğlenebileceğiniz, keyifli vakitler geçirebileceğiniz Ankara Gençlik Parkı’nda başta taze demlenmiş çay servisleri ile her daim müşterilerin ilgi odağı olan çay bahçeleri, sevdikleriniz ile iki lafın belini kıracağınız, hoş muhabbetler edebileceğiniz kafeler, mis şeklinde lezzetlerin bir arada yer almış olduğu restorantlar, nikah salonları, havuzlar, dinlenme alanları, lunapark ve oyuncaklar yer almıştır. Adrenalin ayarlarınızla oynayan coşku dolu makinelere binmeye cesaretiniz var ise kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Eminiz ki hatırlanası anlara imza atmış olacaksınız.

Bilhassa belirtilmesi gerekir ki Ankara Gençlik Parkı’nı daha ilkin ziyaret etmediyseniz kesinlikle uygun olduğunuz bir süre diliminde buraya gelin. Gençlik Parkı, Ankaralıların uğrak noktası olmaktadır. Bunun yanı sıra aracınız ile buraya ulaşım sağlayacaksanız araçlarınıza hususi kapalı otoparkları kullanabilme olanağına sahipsiniz. Sizler de sevdikleriniz ile beraber doyasıya bir zaman geçirmek, kafa dinlemek istiyorsanız kesinlikle boş zamanlarınızda Ankara’nın Ulus Semti’nde yer edinen Ankara Gençlik Parkı’nı ziyaret edebilir, oldukça makul fiyatlar ile istediğiniz eğlence oyuncaklarına binip aksiyon dolu anlamış olur yaşayabilme olanağına sahipsiniz. Gelin bu fırsatı kaçırmayın.  Ankara Gençlik Parkı ziyaretçilerini bekliyor.

Ankara Gençlik Parkı’na Nasıl Gidilir?

Başkent Ankara’nın Ulus Semtinde yer edinen Ankara Gençlik Parkı’na ulaşım sağlamanın oldukça kolay bir yolu var. Eğer otobüs ile buraya ulaşım sağlamak istiyorsunuz 185,278, 309,334 ve 355 otobüs güzergahı hatlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Bu hatlardan birine bindiğinizde esasen otobüs sizi Ankara Gençlik Parkı’na ulaştıracaktır. Eğer metro ile ulaşım sağlamak istiyorsanız M1-M2 ve M3 güzergahlarını kullanmanız Ankara Gençlik Parkı’na götürmektedir.

Bunun yanı sıra eğer mevzumuz Ulus Meydanında ise Ankara Gençlik Parkı ve Ulus Meydanı arasındaki yürüyüş mesafesi yalnızca 15 dakika olarak bilinmektedir. Dolayısıyla Ulus Meydanı’na geldiğiniz süre kolaylık ile Ankara Gençlik Parkı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara Gençlik Parkı hem de pek oldukça müzeye  ve gezinsel alanlara yakınlığı ile bilinmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri