Annenin Sırrıdır Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri - Webhaberim
Dizi Haberleri

Annenin Sırrıdır Çocuk 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncu ekibi belli oldu. Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu ve Ahmet Varlı olacak. Müge Uğurlar’ın yönetmenliğini üstleneceği Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin senaristi Makbule Kosif olacak ve dizi nisan ayında TV8 ekranlarında yayında olacak.

TV8’in yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk yakında başlamış olacak. Dizinin başlamasına yakın seyirciler, Annenin Sırrıdır Çocuk mevzusu ne, oyuncuları kimler? Annenin Sırrıdır Çocuk uyarlama mı? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi senaristi kimdir? merak etti. Peki, Annenin Sırrıdır Çocuk neyi konu alıyor? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin oyuncuları kimlerdir? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

Annenin Sırrıdır Çocuk, NTC Medya imzalı, yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği, senaristliğini Makbule Kosif’in değindiği, başrollerini Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker ve Selin Yeninci’nin paylaşmış olduğu dram türündeki Türk tv dizisi. Annenin Sırrıdır Çocuk mevzusu ne, oyuncuları kimler? Annenin Sırrıdır Çocuk uyarlama mı? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi senaristi kimdir?

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi yakında TV8’de başlamış olacak. Dizinin başlama zamanı hemen hemen belli olmadı.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK KONUSU NE?

“Üstünü örttüğümüz her şeyin altında kalırız.”

“Ben Meryem… Köksüz… Yuvasız… Neden bu şekilde olduğumu anlamanız için çocukluğumu bilmeniz gerek… Anlatmak fazlaca zor fakat… Sadece sevgisiz büyüdüğümü bilin şimdilik… Benim şeklinde masum, küçücük bir çocukken sevilmeyenler içlerindeki boşluğu doldurmak için yalan söylerler. Ta ki… O boşluğu dolduran gerçeğinizi bulana kadar. Benim için o gerçek annelik… Defne’yle yollarımızı kesiştiren de bu… Birkaç ay sonrasında çocuğumuzu kucağına alacak iki anneyiz biz… Bir araya gelişimiz kaderin sırlı oyunlarında gizli saklı…”

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK OYUNCULARI KİMLER?

İrem Helvacıoğlu – Defne

Selin Yeninci – Meryem

Engin Öztürk – Sadun

Olgun Toker – Çınar

Ahmet Varlı – Nuh

Sacide Taşaner – Sabriye

Demet Gül – Türkan

Selim Erdoğan – Reha

Birgül Ulusoy – Fidan

Mine Kılıç – Sedef

1 / 3

Annenin Sırrıdır Çocuk Dizi Kıyafetleri İrem Helvacıoğlu’nun fragmanda giydirilmiş olduğu hamile elbisesi Beymenclup marka.

2 / 3
18032022215934 968593 21 59

3 / 3
18032022215940 4331477 21 59

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri