App Store Abonelik İptali Nasıl Yapılır? - Webhaberim
Teknoloji

App Store Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

App Store hakkında oldukça dört gözle beklenen, pek oldukça mevzu bulunmaktadır. App Store hakkında en oldukça dört gözle beklenen; App Store abonelik işlemleri iyi mi yapılır, App Store otomatik güncelleme iyi mi kapatılır, App Store satın alma geçmişi iyi mi silinir benzer biçimde soruların yanıtlarına yazımızda yer verdik.

App Store hakkında en sık araştırılmakta olan konulardan biri; App Store abonelik iptalinin iyi mi yapıldığıdır. App Store abonelikleriniz için iptal işlemini şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz; ayarlar uygulamasına girin, isminizin üzerine tıklayın, karşınıza çıkan abonelikler sekmesine tıklayın, istediğiniz aboneliği seçin, karşınıza çıkan ekranda bulunan ‘Aboneliği İptal Et’ butonuna tıklayın. Sonuç olarak App Store aboneliğinizi iptal etmiş olacaksınız.

App Store Arama Geçmişi Silme Nasıl Yapılır?

App Store arama geçmişinizi temizlemek için ne yapılması icap ettiğini araştıran insanoğlu vardır. Konuya ilişkin izahat meydana getirecek olursak; App Store, Play Store aksine arama geçmişini göstermez. Dolayısıyla son arananlar sıralaması gözükmediği için, arama geçmişi silme işlemini yapmanıza gerek kalmamıştır.

App Store Beklemede Olan Satın Almayı İptal Etme

App Store beklemede olan satın alma işlemini iptal etmek için; ayarlara girin, fotoğraf ikonunuzun üstüne tıklayın, karşınıza çıkacak olan abonelikler bölümünden, seçeceğiniz satın alma işlemini iptal et butonuna tıklayarak iptal edebilirsiniz.

App Store Daha Ilkin İndirdiğim Uygulamaları Görme

App Store’da daha evvelinde indirdiğiniz uygulamaları görmek için; App Store’da bulunan fotoğrafınızın üzerine tıklayın, daha sonrasında ise satın alınanlar butonuna tıklayın.

App Store Mobil Ödeme Nasıl İptal Edilir?

App Store mobil ödeme iptal etme; ayarlar sekmesi üstünden adınıza dokunun, ödeme ve teslimat seçeneğine tıklayın, mobil ödemeyi iptal etmek istediğiniz kısmı bulup düzenle butonuna tıklayın, sonrasında ise sil butonuna tıklayın.

App Store Nasıl Silinir?

App Store silme işlemi için yapmanız ihtiyaç duyulan şey; ayarlar sekmesi üstünden veriler ve gizlilik sayfasına tıklayın, Apple kimliğiniz ile giriş yapın, daha sonrasında ise karşınıza çıkacak olan hesabınızı silin kısmının altında bulunan başlayın butonuna tıklayın.

App Store Otomatik Güncelleme Nasıl Kapatılır?

App Store otomatik güncellemeyi kapatmak için; ayarlara tıklayıp, adınızı seçin, iTunes ve App Store bağlantısı üstünden, etken olan güncellemeler seçeneğini kapatın.

App Store Önbellek Temizleme Nasıl Yapılır?

App Store önbellek temizleme işlemi için; ayarlara girin, genel sekmesinden iphone gizleme alanı kısmına tıklayın, daha sonrasında temizlemek istediğiniz uygulamayı bularak, kırmızı renkli olan uygulamayı sil butonuna tıklayın, yeniden çıkacak olan uyarıda uygulamayı sil kısmına tıklayın.

App Store Para İadesi Kaç Günde Gelir?

App Store uygulaması üstünden, satın alma işlemleri gerçekleştirildikten sonrasında para iadesinin kaç gün içinde olacağı sıkça araştırılır. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki; App Store üstünden yapılacak olan para iadeleri averaj 5 ila 7 iş günü içinde gerçekleşmektedir.

App Store Satın Alma Geçmişi Nasıl Silinir?

App Store uygulaması üstünden satın aldıklarını silmek isteyen pek oldukça insan vardır. App Store üstünden satın alma geçmişinizi silmek için şu adımları takip edin; App Store uygulamasını açtıktan sonrasında, ekranın sol üst kısmında bulunan fotoğraf ikonunuza tıklayın, satın alınanlar butonuna tıklayın, silmek istediğiniz uygulamayı belirledikten sonrasında sol tarafa doğru kaydırıp, gizle butonuna tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri