Teknoloji

Apple iPhone İçin Abonelik Geliyor: Apple iPhone Aboneliği Nedir?

Türkiye’de cep telefonlarına taksit yapılmazken Apple’dan şaşırtıcı bir izahat geldi. Apple’dan taksitle telefon almak için abonelik gerekiyor mu? Apple iPhone aboneliği nedir? Daha fazlası ve son dakika gelişimleri haberimizin detaylarında..

Türkiye’de cep telefonlarına taksit yasağı uygulanırken, ABD’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden Apple’ın iPhone’lar için yeni bir adım atacağı iddiası gündeme efsane benzer biçimde düştü…

Konuşulan kaynaklarda, Apple’ın iPhone ve öteki cihazları için bir “abonelik” sistemi getirmeyi gündemine aldığını aktardı. Bir uygulama ya da platforma üye olurmuş benzer biçimde aylık belli miktarlarda ödeme yapılarak yeni bir aygıt sahibi olmanın önünü açmak isteyen Apple’dan yetkililer, “Apple’ın cihazları için bir abonelik sistemini geliştirdiğini söyledi” dedi.

APPLE iPHONE ABONELİĞİ NEDİR?

Henüz bu projenin gerçekleşmesine zaman bulunduğunu aktaran kaynaklar, Apple’ın böylelikle satışlarını artırmayı planladığını belirtti. Apple, eğer bu adımı meydana getirirse Apple Music, Apple Arcade benzer biçimde dijital aboneliklerin yanı sıra ilk kez cihazlar için benzer bir abonelik sistemini getirmiş olacak.

Türkiye’de cep telefonlarına uygulanan taksit yasağı devam ederken, Apple’ın bu hizmetini Türkiye’de uygulamaya alıp almayacağına dair bir izahat yapılmadı. İddianın ortaya atılmasından sonrasında Apple hisseleri dün yüzde 2.3 arttı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri