Genel Kültür

Aramızdaki Görünmez Bağlar Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Aramızdaki Görünmez Bağlar Film Mevzusu ve Yorumu – Netflix adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek çözümleme yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. Aramızdaki Görünmez Bağlar film mevzusu, yorumu, Il filo invisibile (The Invisible Thread) analizi, tenkidi, yönetmeni, senaryocuyu, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma zamanı, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ek olarak incelemeyi şeklinde suallerin yanıtlarını tespit edebileceksiniz.
Sevinçli dakikalar diliyoruz…

Aramızdaki Görünmez Bağlar Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Aramızdaki Görünmez Bağlar film analizi spoiler kapsa.

 • Netflix’in Il filo invisibile orijinal adlı aile-dram-komedi filmi Aramızdaki Görünmez Bağlar şu şekilde özetleniyor: İki babası olan genç bir delikanlı, içinde hem ailesinin hem de kişisel dünyasının yer almış olduğu bir evraksal sürüklemeye karar verir.
  Mektepteki yakın dostu Jacopo (Emanuele Maria Di Stefano) ile gençliğin sunmuş olduğu enerjiklerden faydalanırken mektep projeleri, dersler, dostluk ve arkadaşlık şeklinde ifadeleri ekranlara yansıtıyor. Ayrıca mektebe yeni gelen Anna (Giulia Maenza) adlı kıza yakalandığı gözlerden kaçmıyor. Bu ilişkiyi “ilk görüşte aşk” olarak belirlese de; anın getirmiş olduğu bazı güçlüklerle hedefine erişme amacı taşıyor.

  Aramızdaki Görünmez Bağlar Film Yorumu

  Ve son olarak, Aramızdaki Görünmez Bağlar’ı olası kılan ve hikâyeye, kaçınılmazdır ki, doğrultu veren gelişme açıklanıyor.
  Leone’nin Simone ve Paolo adlı iki babaya haiz bulunduğunu, Amerikalı Tilly (vekil anne) vasıtasıyla California’da doğduğunu bizlere paylaşıyor. Yeniden pek fazlaca film yada diziseverin bakmaktan bunaldığı LGBT dünyası hakkında sekanslar sunarken öyküsünü genişletmek suretiyle birkaç adım atıyor. Ve Simone, Paolo’nun kendisini iki senedir hıyanet ettiğini biliyor. Tam bu kandırmalar, aşklar, ilk aşklar, hıyanetler ortasında kalan Leone, bir taraftan evraksalına süre ayırırken bir taraftan da aile iç enerjikleri sallayan entrikalar ve biyolojik baba sorunsalı ile yüzleşmek zorunda kalıyor.

  Netflix’in diğeri güncel filmlerine tıklayarak erişebilirsiniz.

  Kolay ve varsayım edilebilir öncüle rağmen; Aramızdaki Görünmez Bağlar, LGBT başlıklı projesiyle geniş çaplı bir deklarasyon kıymeti taşıyor.
  Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere neşeli seyirler. Ayrıca siteye aza olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde düşünce suretiyle…

  .

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri