Dizi Haberleri

Aşk Yakar 27.Bölüm Özeti – 27 Şubat Pazar

Arcey ve Rohit, Mehek’i Kaçırıyor

(*27*)Aşk Yakar 27.kısım özetinde Kanta, Mehek ismine yeni bir sonuc alır. Bu karar Shaurya’yı çileden çıkarır. Mehek ile yalnız kalmanın yollarını arayan Shaurya’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Aşk Yakar 27.kısım özeti devam ediyor. Aşk Yakar dizisinde Arcey, Mehek ve Shaurya’nın resimlerini saklıca sürüklemiş ve Kanta’ya atmıştı. Kanta şoke olmuş ve Mehek’ten bir söz istemişti.
Ertesi gün Shaurya, Mehek ile konuştuktan sonrasında Sharmalar’ın semtine gidip ev ve iş yerlerine hasar verdiği insanlara para desteğinde bulunmuştur. Shaurya aynı tutumu Ravi ve Jevan amcalara da gösterir. Ama onlar Shaurya’nın desteğini istemezler. Mehek, Shaurya’nın bu farklılığını annesinden kaynaklı bulunduğunu düşünür. Ama annesinin olanlardan haberinin olmadığını bakınca ikisinin yapmış olduğu konuşmanın yararlı bulunduğunu bakar. Ardından Mehek ve ailesi bir kaza atlatır.
Shaurya koşup otomobile su döker. Daha sonrasında bu şekilde temkinsiz davrandıkları için Sharma ailesine kızmaya adım atar. Shaurya’nın elinin yandığını bakan Mehek krem sürmek ister. Evvel Mohit’e kremi götürmesini ister. Mohit bunu istemeyince Mehek bir şey yapması imkansız. Daha sonrasında bir araya gelip gideceklerken Mehek, Shuarya’nın sesini dinler. Shaurya’nın eli kötü halde yanmıştır. Mehek, Shaurya’nın yanına giderken kapıyı da örtünce kitli bırakılırlar.

Aşk Yakar Oyuncularının Şimdiki Halleri ! Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Aşk Yakar 27.Kısım Özeti Devam Ediyor

Kanta da evde Mehek’in geç kalmasıyla kaygılanmaya adım atar.
Mehek telefonun sürükle söyler bununla birlikte üşümeye de adım atmıştır. Shaurya da sabaha kadar burada kalacaklarını söyler. Donmamak içinde birbirlerine yakın olmaları gerektiği belirtir. Shaurya, Mehek’in üstüne giderek onu korkutur. Shaurya, Mehek ile alay ediyordur. Shaurya emekçilerine ileti atmıştır kapı da açılmıştır. Mehek kendisine gülen Shaurya’yı hırpalamaya adım atar. Ertesi sabah Sharmalar işe hazırlanırken Kanta onları durdurur. Yalnızca Mansi ve evlatların işe gideceğini açıklar.
Mehek ağlamaya adım atar Evlenmek istemediğini dile getirse de Kanta yengesi tarafınca oldukca önemsenmez. Shaurya’nın gözü de yollarda kalmıştır. Sharmalar’ın işe noksan geldiğini farkına varır. Mehek’in yokluğu da içten içe onu iyice meraklandırır. Shaurya Mehek’i arar. Mehek’te gelen bakıcılarla uğraşmak zorunda kalmıştır. Sandeep ise Mehek’ten oldukca işiyle ilgileniyor gibidir. Evlenince Mehek ev işlerine bakarken o Mehek’in işiyle ilgilenirmiş. Sandep ve Mehek akşam kahve sözü ile ayrılır.
Ama bir mesele vardır. Mehek’in asla çehreyi gülmüyordur. Shaurya Mehek’in çevresinde pervane olur. Mehek’in ağzını ise bıçak açmaz. Shaurya Mehek’e iletiler atar fakat Mehek onları da yanıtsız bırakır.

Aşk Yakar 27.Kısım Özeti – 27 Şubat Pazar Günü Neler Olacak?

Samiksha Jaiswal Hakkında 7 Bilinmez Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Sandep Mehek’in yanına kazanç. Mehek, Shaurya bakmadan onun otomobiline sıçrayıp gitmek ister.
Shaurya insanın üstüne yürür. Onu bir hoş hırpalamaya adım atar. Münakaşa esnasında da Mehek ile evleneceklerini bilir. Shaurya Sonal’den gidecekleri yeri bilip peşlerine düşer. Güçle Mehek’i otomobiline bindirir. Shaurya otomobilini süratli ve hiddetli sürer. Mehek ona ne halletmeye çalıştığını sorar. Bu şekilde davranmasının anlam ifade etmeyen bulunduğunu vurgular. Kanta ise bu vakalar sonrasında Shaurya’nın evine gidip onu tokat manyağı yapar. Karona ise Kata’yı güç dururdur. Sharmalar’ı ise yeni bir olay beklemektedir.
Yetersiz dokümanlar vardır. İş güveniği eğitimleri noksandır ve geçen gün çıka yangında cabası. Kanta tekrardan bunun acısını Shaurya’dan çıkarır. Mehek bir an evvel bu begeyi almak için kursa gider. Jevaan amcası da ona birlikte rol alır. Jevan amcası kaçırılır. Mehek’i ise Arcey ve Rohit yolunu keser. Mehek’in üstüne yürürler. Süper kahraman Saurya çıkıp kötü adamları alt eder. Kurs devam ederken Jevan amcayı kaçıranın Vicky’i bulunduğunu bakıyoruz. Shaurya yalnız kalmak için bu şekilde bir tasarı yapıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın! Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Dizi Haber Dünyası
 • Aşk Yakar 27

  Aşk Yakar 27.Kısım Özeti – 27 Şubat Pazar

  Arcey ve Rohit, Mehek’i Kaçırıyor Aşk Yakar 27.kısım özetinde Kanta, Mehek ismine yeni bir sonuc alır.
  Mehek ile yalnız kalmanın yollarını arayan Shaurya’yı kötü bir …
 • Can Yoldaşım 218

  Can Yoldaşım 218. Kısım Özeti – 5 Mart Cumartesi

  Kim Bu Yakışıklı Aryan? Bülbül-Chotu Savaşı! Can Yoldaşım 218. kısım özetinde Ved öğretmeninin isteği üstüne sınıfta babası ile ilgili hoş bir sınama yazmış ve onu her insana okumuştu.
  While the trouble of Canan and other evils took a break in the series, we …
 • Emanet 325

  Emanet 325.Kısım Fragmanı – 25 Şubat Cuma

  Seher ve Yaman’ın Bebek Coşkuyu! Emanet 325.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sürem kısımlarıyla devam ediyor. Emanet 325.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? …
 • Aşk Yakar 26

  Aşk Yakar 26.Kısım Özeti – 26 Şubat Cumartesi

  Shaurya Mehek’in Peşini Bırakamıyor! Aşk Yakar 26.kısım özetinde Mehek’in peşinden koşan bu sefer Shaurya olur.
  İkili her ne kadar ayrılsa da her fırsatta …

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri