Dizi Haberleri

Asla Vazgeçme Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Asla Vazgeçme Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix adlı içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek araştırma yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Asla Vazgeçme dizi mevzusu, yorumu, incelemesi, Hold Tight (Zachowaj Spokój)eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu ekibi, yayınlanma zamanı, hakkında, kaç bölüm, kaç sürem ve öteki benzer biçimde soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Öyleyse keyifli dakikalar diliyoruz…

Asla Vazgeçme (Zachowaj Spokój – Hold Tight) dizi incelemesi spoiler içermiyor.

Harlan Coben’in hata, gerilim, drama ve gizem üstüne inşa etmiş olduğu kaotik dünya formülü yeni bir Netflix Polonya dizisinin kapağına yerleşiyor. Platformda yer edinen Stay Close, El inocente, The Woods ve daha nicesinin akabinde Coben kataloğunda yer edinen Asla Vazgeçme, meşhur yazarın senelerdir egemen olduğu karanlık sırlar düzenin bir başka yüzü olarak seyirci karşısına çıkmış oluyor. Birilerinin öldüğü, birilerinin ölüm hakkında sırlar saklamış olduğu, ebeveynlerin kontrolü kaybetmiş olduğu, gençliğin uçurumdan yuvarlandığı, uyuşturucunun su görevi görmüş olduğu benzer biçimde, onlarca alt detay sunulurken yapbozun binlerce parçası çözümlenmeyi bekliyor. Diğer detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz.

 • Netflix’in averaj 45 dakikadan oluşan 6 bölümlük dizisi şöyleki özetliyor… En yakın arkadaşının ölümüne tanık olan genç bir delikanlı, günler sonrasında ortadan kaybolunca, Varşova’nın zengin bir mahallesindeki sırlar, yalanlar ortaya çıkar.

Yönetmenliklerini Michal Gazda ve Bartosz Konopka’nın üstlendiği Asla Vazgeçme; yakışıklı genç oyuncu Krzysztof Oleksyn’in canlandırdığı Adam karakteriyle açılıyor. Kısa bir süre ilkin yakın dostu Igor’u kaybeden yaslı genç, acısını perçinlemenin yolunu arıyor. Trajik bir gelişme atlatan her bir kişi benzer biçimde; okulu boşlamaya, saldırgan bir ruh haline bürünmeye, ebeveynlerini üzecek cinsten davranışlar sergilemeye zorunlu bırakılan Adam, yarasına deva arıyor. Kız kardeşinin özenli yaklaşımı, anne Anna’nın duygusal konuşmaları kafi olmadığı benzer biçimde, dakikalar geçtikçe, Igor’un ölümü hakkında detaylar çıkıyor. Alkol ve uyuşturucunun etkisindeyken içmesi ihtiyaç duyulan bir hapı almış olduğu için öldüğü kabul edilen Igor, Asla Vaçgeçme’nin ilk sorgu sualini ortaya çıkarıyor.

Asla Vazgeçme Dizi Yorumu

Ve bu vakalar yaşandı sırada, Varşova’nın zengin semti hakkında soluksuz detaylar beliriyor. Coben içeriklerinde sıkça gördüğümüz minik kasaba, gizli saklı sırlar, birbirleri üstüne inşa edilen yaşamlar konsepti bizlere meydan okuyor. Kimin eli kimin cebinde formülü ile esrarengiz kişiler devreye girerken Adam’ın kayboluşu bazı örtülü sırları eşelemeye niyetleniyor. Oğlunu bir casus programıyla gizleyen Anna dahil olmak suretiyle; asla kimse Adam’a ulaşamadığı benzer biçimde kayboluşunun Igor merkezli olacağı kulaklarda çınlamaya başlıyor. Kalan bölümler Igor’un hakikaten yanlışlıkla mı öldüğü sorusunu işlese de; arka planda oldukça daha toplumsal, kültürel bir tema işleniyor. Reşitlik çağına gelen evlatların ebeveyn kontrolü, genç intiharları, uyuşturucunun yaygın kullanımı, sorumsuz aile ve okul ortamı ve daha nicesi.

Netflix’in bir öteki yeni dizisi: Heartstopper

Coben’in benzer temalı ürünlerine tanıklık eden bireyler; Asla Vazgeçme yapbozu ile hangi sorunları aşması icap ettiğini oldukça iyi biliyor. Gizemli bir ölüm ve kayboluşun arkasından, mutlu görünen aslen içlerin kan ağlamış olduğı, hırsların yada tatminsel faktörlerin insanı yok etmiş olduğu benzer biçimde benzer biçimde onlarca gündelik portre sunuluyor. Her anını kıvrım ve şaşırtıcı unsurlara ayıran; en sonunda de Adam’ın kaosunu çözmeye çalışan bir yapıya ev sahipliği yapıyor. Hafta sonunu gizem ve entrikalarla geçirmek isteyen kullanıcılar için çerezlik ihtiyacını karşılayan Asla Vazgeçme, Cohen’in en iyi ürünü olmasa da, listenin üst basamaklarında kendisini yer buluyor. Öyleyse keyifli seyirler.

Sonuç olarak: 6/10.

IMDb: 6,7 / Ayrıca güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hold Tight (Zachowaj Spokój) Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

 • Krzysztof Oleksyn – Adam Barczyk
 • Magdalena Boczarska – Anna Barczyk
 • Leszek Lichota – Michal Barczyk
 • Agnieszka Grochowska – Laura Goldsztajn
 • Grzegorz Damiecki
 • Bartlomiej Topa
 • Agata Labno
 • Wiktoria Gorodecka
 • Mikolaj Sliwa
 • Jakub Pruski

Asla Vazgeçme Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek suretiyle…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri