Dizi Haberleri

Avatar film konusu ve oyuncuları

Disney Plus’ın Türkiye’de hizmete açılması üstüne kullanıcılar yeni içerikleri araştırmaya başladı. Disney Plus’ta yer edinen Avatar filmi yoğun ilgi görürken konusu ve oyuncuları merak konusu oldu. Avatar film konusu nedir? Avatar film oyuncuları kimlerdir? İşte, Avatar filmi hakkında merak edilenler haberimizde yer almıştır

18 Aralık 2009 tarihinde gösterime giren Avatar filmi 2 saat 42 dakika süresince seyircilere keyifli süre geçirmektedir. Bilim kurgu ve serüven odaklı olan bu filmin yönetmeni James Cameron olurken oyuncuları ise Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver’dir.

Avatar film konusu nedir

Hırsızlık zamanında ağabeyini yitirmiş ve yarı felçli hale olan Jake Sully,askeri bir şirkette işe adım atar ve Pandora isminde dolanan gezegenin madenlerini gözlemler. Gözlemlemesi için oluşturulan programa Avatar adı verilirken bununla birlikte yarı insan yarı Pandora gezegeninde yaşayan Na’vilere dönüşmektedir. Pandora gezegeninde yaşayan halk Na’vi ler olarak isimlendirilirken, kendi özlerine uygun konuşulan diller ve yaşam görüşleri ise belirtilmektedir.

Gezegenin prensesi olarak adlandırılan Neytiri ile taşına Jake, Avatar programı için yer altı zenginliklerine söz eden ve askeri projenin bir parçası olarak adlandırılır. Filmin yayınlandığı andan bu zamana kadar beyazperde severler büyük bir merak ve coşku barındırır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri