Fiyatlar

Axess kredi kartı özdilek kampanyası 1-31 Ağustos 2023

Axess kredi kartınızla Özdilek web sitesi ozdilekteyim.com üstünden yapacağınız 600₺ ve üstü harcamalarda 75₺ chip para kazanacaksınız. Kampanyaya juzdan üstünden 1-31 Ağustos 2023 tarihleri içinde katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Axess’e hususi 1 – 31 Ağustos 2023 tarihleri içinde, Özdilekteyim.com’dan yapacağınız 600 TL ve üstü ilk alışverişinize 75 TL chip-para sunulmaktadır.
Juzdan üstünden kampanyaya katılmak için harcamadan ilkin “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonrasında kampanyaya katılım sağlanır.
SMS ile kampanyaya katılmak için ilk harcamadan ilkin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ÖZDİLEKTEYİM” yazıp, 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafınca “kayıt oldunuz” bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonrasında kampanyaya katılım elde etmiş olmuş olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üstünden ücretlendirilir.
Juzdan yada SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya bir tek Özdilekteyim.com’dan yapılacak alışverişler için geçerlidir. Özdilek AVM’lerinden yapılacak mağaza ve hipermarket alışverişlerinde geçerli değildir.
Özdilekteyim.com market siparişlerinde teslimat tarihinin 31 Ağustos 2023 sonrasında olması durumunda, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapıda ödemelerde ve sanal POS’tan meydana getirilen ödemelerde geçerlidir.
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonrasında karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, istediğiniz zaman harcayabilirsiniz.
Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş