Kripto Para

AXL coin nedir? Axelar coin geleceği 2022, [CoinList]

AXL coin nedir? Axelar coin, ekosistemde Coinlist ön sipariş ile beraber gündeme geldi. Zira çoğu zaman coinlist listelemeleriyle beraber o coinler beklenenden oldukça yükselebilir. Ayrıca projesi de sağlam olur. Bu nedenle yatırımcılar AXL coin geleceği ve yorumlarını merak eder oldu. Fakat hakkında yerli kaynak saptamak fazlaca güç.. Biz sirketdedikodulari.com olarak Axelar coin yorum ve maliyet grafik incelemelerini sizler için derledik. Karşınızda Axelar coin nedir:

AXL coin nedir?

  • WAN coin yorum 2022 | WAN coin geleceği 2022

AXL coin nedir?

Axelar, problemsiz kontratlar içinde etkileşim için dApp yaratıcılarını blok zinciri düzlemleri, sistemleri ve kullanmakta olanları ile buluşturan DeFi network sunar.
Axelar API ile tek bir entegrasyon yardımıyla, birbirine bağlı ikiden azca Axelar ağına, kullanmakta olanına, varlığına, likiditesine ve bilgilerine ulaşımın kilidini açın.

Axelar yorum 2022

Axelar, merkezi olmayan bir ağ ve dApp oluşturucularının ikiden azca blok zinciri ekosistemi, uygulaması ve kullanmakta olanları ile sorunsuz çapraz zincir bağlantıyı için kontakt kurmasına destekçi olan vasıtalar sağlar. Axelar, zincirler arası bağlantının önündeki manileri devirmek için planlanmış bir protokol koliyi, vasıtalar ve API’lerden oluşur.
Platform geliştiricileri blok zincirlerini değişik ekosistemlere bağlayabilir ve uygulama geliştiriciler, küresel likiditeye ulaşmak ve tüm ekosistemle bağlantı oluşturmak için kolay bir protokol ve API’den faydalanabilir. Axelar takımının dağıtılmış sistemlerde, düşünce birliğinde ve kriptografide derin kökleri vardır. Teşebbüs Binance X, Coinbase Ventures, DCVC, Lemniscap, Collab+Currency, North Island Ventures, Divergence Ventures, Cygni Labs ve ötekileri tarafınca destekleniyor.

Axelar, Polkadot ekosisteminin coşku verici yeni bir entegrasyon olmasıyla beraber, tüm blok zincirlerinde ölçeklenmiş zincirler arası beraber çalışabilirlik sağlamaya kendini adamıştır.
Axelar âlemsel zincirler arası bağlantı ağ geçidi vesilesiyle, Moonbeam ağındaki uygulamalar Ethereum, Terra ve diğeri zincirlerdeki uygulamalarla oluşturulabilecek.

Moonbeam’in tüm Ethereum geçimliliği, geliştiricilerin Polkadot ekosisteminin birleştirilebilirliğinden ve hızından yararlanmalarını sağlar. Hem Moonbeam hem de Axelar, blok zinciri silolarını devirmek ve ağlar içinde çoğalan likidite potansiyelini ortaya çıkarmak için yenilikçi çözümler geliştiriyor.

AXL coin geleceği 2022

  • Public Maliyeti : 1 $
  • Seed maliyeti 0.028 $

Internet sitesindeki Yol Haritası sayfası, planladığımız üst düzey yol haritasını görüntülemek için yararlı bir kaynaktır.
Daha detaylı geliştirme güncellemeleri için takip etmenin en iyi yolu Medium yayınımıza aza olmaktır.
Bloga üye olarak, her yeni gönderi yayınlandığında e-posta bildirimleri alacaksınız.

Axelar yorum 2022

Ocak 2022’de, mühendislik takımının geliştirme güncellemelerini ve topluluğa sual sorma fırsatını kapsayan aylık bir topluluk çağrısına başlıyoruz.

Axelar Network ve çeşitli bileşenleri halihazırda NCC, Cure53 ve Oak Security tarafını sorgulanmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri