Dizi Haberleri

Baba 4.Bölüm 3.Fragmanı

baba 4 bolum 3 fragmani 62263ad778fd2

Baba 4.Kısım 3.Fragmanı ile SHOW TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Baba dizisinin yeni kısmı 8 Mart Salı akşamı 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş şeklinde ülkemizin beğenilen oyuncularının yer almış olduğu Baba bu hafta yayınlanacak mı?

Baba 4.Kısım 3.Fragmanı

Baba 4. kısım özeti oku SHOW TV. Baba yeni kısım özeti oku.

YENİ KISIM ÖZETİ

Emin başına gelenleri herkesten gizlemeye çalışırken, Kadir’in eve dönüşü aile içinde yeni ihtilafları da bununla beraber getirir.

Kadir, ailenin yeni yaşamına geçim sağlaması için ipleri eline almaya adım atar.
Saruhanlı ailesi dört bir taraftan denenirken Kadir hem Emin’le hem de İlhan’la çaba etmek zorunda kalır. İlhan’ın atakları Saruhanlı ailesinde sancılı günlerin başlangıcı olur. Kadir, kardeşlerini gözetmek için harekete geçse de artık her şey için oldukca geçtir. Emin’in almış olduğu karar ise ailedeki tam dengeleri değiştirecektir.

Saruhanlı ailesi yeni yaşamlarına alışmaya çalışırken, Fazilet köşkteki kumpasını kurmaya adım atar. İlhan, Saruhanlı ailesinin bireylerini yakından tanımak için harekete geçer.
Emin, İstanbul’un hem iyi hem kötü tarafıyla tanışır. İlhan’ın babasına yapmış olduğu hürmetsizliği bilen Kadir’in gözü hiçbir şeyi görmez olur. Ödemiş’te kalan Kadir, Emin ile bir kere daha yüzleşince Kadir kendisini ailesinden uzakta tespit eder. Seneler sonrasında sevilmiş olduğu bayanı bakmaya gider. Ancak hiçbir şey bıraktığı şeklinde değildir. Köşke alışmaya çalışan aile fertleri yeni yaşamlarının getirmiş olduğu güçlüklerle tanışır. Emin kendi usulleriyle bu güçlüklerle baş etmeye çalışırken karşısında İlhan Karaçam’ı tespit eder.
Emin ise ehemmiyetli bir sonuc almak zorundadır. Emin’in verdiği karar, Kadir’in yaşamını bir kere daha değiştirecektir.

Baba Dizi Mevzusu

Baba, Ay Yapım imzalı, rejisörlüğünü Davet Sancak’ın yapmış olduğu, senaristliğini Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın değindiği aksiyon, dram cinsindeki Türk yapımı tv dizisi. Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş paylaşmaktadır.
Bir Anadolu Öyküsü‘ olarak gösterim yaşamına kısa sürede geçmesi beklenen Baba’nın yapımcılığını Ay Yapım üstüne alıyor.

Baba dizisinin en büyük yıldızı şüphesiz akılda oyuncu Haluk Bilginer olacak. Haluk Bilginer’e başrolde Tolga Sarıtaş eşlik edecek. Ay Yapım’ın, Baba dizisi için Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam, Taner Rumeli ve Özge Özacar şeklinde adlarla görüşmeler yapmış olduğu iddiasında bulunmuş oldu. Baba Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Show TV, Baba ilk tanıtımını gösterildi sadece dizinin gösterim zamanı hakkında hemen hemen bir izahat gelmedi.  Baba dizisinin ilk kısım zamanı yayınlandığında haberimizde olacak.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri