Genel Kültür

Baby Fever Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Baby Fever (Skruk) Dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sürem ne vakit, imdb puanı, yorumları, ekşi, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

8 Haziran 2022’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 6 bölümden oluşan dizi güldürü, duygusal ve dram türünde içeriyor.

Dizinin yönetmenliğini Amalie Næsby Fick ve Nikolaj Feifer üstlenirken, senaristliğini Karina Dam, Nikolaj Feifer, Amalie Næsby Fick, Morten Jørgensen, Dorthe Riis Lauridsen ve Clara Mendes kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Josephine Park, Olivia Joof Lewerissa, Simon Sears, Charlotte Munck, Mikael Birkkjær, Emil Prenter ve Tammi Øst benzer biçimde adlar içeriyor.


Norveç yapımı olan dizinin orijinal adı Skruk’tur.

Yapım IMDb‘de ilk gününde 3,3‘lük puana haiz olabildi.

Baby Fever mevzusu (Spoiler içerebilir)

Dizinin mevzusu, Bir hanım doğum uzmanı, sarhoşken eski sevgilisinin spermini kullanıp hamile kalınca bu hamileliği açıklamaya ve kaybetmiş olduğu aşkını geri kazanmaya çalışır. Hamile kalabilme yetisi mevzusunda rahatsız edici bir gerçeği keşfeden doğum uzmanı Nana, eski sevgilisiyle yine bağ kurar ve fevri bir karar alır. Gece sarhoşken yaşamış olduğu olayın sonuçlarıyla baş etmeye çalışan Nana, kendini fena hissetmeye ve yaptıklarının sebebini sorgulamaya adım atar. Yaptığı hatası gizlemeye çalışan Nana, Mathias’ı Yunan yemekleriyle etkilemeyi de içeren bir plan yapar. Søren doğum kliniğinde kalıcı bir işe girer. Nana, kahredici bir gerçeğin ortaya çıkmasının peşinden Mathias’a bakmaya gider ve Søren’a bebeğin babası mevzusunda yalan söylemeyi düşünür. Nana sarhoşken sperm bankasına gizlice girmesinin yol açmış olduğu öteki neticelerle baş etmeye çalışır. Beklenmedik bir ziyaretçi klinikte ortalığı karıştırır. Sevdiklerinin ve müşterilerinin itimatını yitiren Nana, bir kırılma noktasına gelir. Nihayet hayatında ilk kere gerçeği söylemesi gerekecek midir?


Hustle Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Baby Fever oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Josephine Park, Olivia Joof Lewerissa, Simon Sears, Charlotte Munck, Mikael Birkkjær, Emil Prenter ve Tammi Øst benzer biçimde adlar içeriyor.

Josephine Park – Nana
Olivia Joof Lewerissa – Simone
Simon Sears – Mathias
Charlotte Munck – Helle
Mikael Birkkjær – Niels-Anders
Emil Prenter – Flot Fys
Tammi Øst – Lise Lacour
Jesper Ole Feit Andersen – Anton
Ida Cæcilie Rasmussen – Christina
Amalie Lindegård – Marie
Troels Thorsen – Tobias
Silja Eriksen Jensen – Patricia

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri