Back to 15 Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix - Webhaberim
Genel Kültür

Back to 15 Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Back to 15 Dizi Mevzusu ve Yorumu – Netflix adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek çözümleme yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. Back to 15 dizi mevzusu, yorumu, analizi, De Volta aos 15 tenkidi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, rejisörü, senaryocuyu, oyuncu ekibi, yayınlanma zamanı, hakkında, kaç kısım, kaç sürem şeklinde suallerin yanıtlarına erişeceksiniz. Diğeri güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız.
İzleyiciler Back to 15’i, 25 Şubat itibariyle seyredebilir.

 • Bruna Vieira’nın öykülerinden esin alan Back to 15’in resmi mevzusundan şöyleki bahsediliyor: Yaşantısından hiçbir şekilde hoşnut olmayan 30 yaşındaki Anita, bugünlerde her insanın isteyeceği bir dilekte bulunur. 15 yaşına geri dönmek! Gözünü kapatıp açtığında 15 yaşına dönen genç kız, yaşamını sil baştan düzenleme edebilecek midir?

Netflix Brezilya’nın gençlik ilanına hizmet eden en güncel ürünü 25 Şubat’ta seyirci karşısına çıktı.
Hemen her gençlik cinsel projede ekrana yansıtılan kişisel gelişim, olgunlaşma, kariyer ve gelecek endişesi öncülerinden yararlanırken seyirciler tüm de bu aşamada kıvrımlı bir senaryonun eşiğine girdi. Zamanda geriye gitme!

Rejisörlüğünü Dainara Toffoli ve Vivianne Jundi’nin üstlendiği Back to 15, Maisa Silva’nın yaşam verdiği Anita adlı genç kızın öyküsünü mevzu ediyor. Tarihler 2006’yı gösterirken, hem Anita’yı hem de devrin özetleyen semboller ortaya çıkmaya başlıyor.
Her isyankâr genç şeklinde ödevler, dost ve sevgili sorunları ile çaba eden genç kız, o şekilde ya da bu şekilde, 30 yaşına ayak bastığında yaşamının kusursuz ilerleyeceğini düşünüyor. İstediği şekilde dolaşacağını, yeni insanlarla tanışıp kariyer yapacağını… Ancak yaşanmış olan mutsuz bir olay neticeyi yaşamını denetlemeye başladığında, ansızın bir dilekte bulunuyor. Keşke, 15 yaşına geri dönebilsem…

Back to 15 Dizi Yorumu

Gözünü kapatıp açtığında 15 yaşına yine adım atan Anita, 30 yaşındaki olgun fikir sistemi ile 15 yaşındaki çocuk görseli içinde kalıp afallamışa dönüyor.
Uslanmaz kuzeni, iyimser kardeşi, kendisine saklıdan saklıya aşık olan (*15*).

Romantik-komedi fanatikleri için: Uzun Aşkın Kısası

Bu noktadan sonrasında Anita için her şey kolay gözüküyor. Daha Evvelkinden yapmış olduğu yanlışları yapmayıp, hatalar yerine doğruları koyarak 30 yaşındaki belirtili yaşantısına rastlantı istiyor. Ancak burada bir Dark değişi geliyor. Ki bu değiş, Anita’nın değiştirdiği, düzelttiği her gelişme sonrasında çevresinde olan bireylerin de yaşamlarının değişmesiyle açıklanıyor.
Kader vermeye kıymet. 6/10.

IMDb: 8,0 / Ayrıca güncel puana tıklayarak erişebilirsiniz. Öyleyse neşeli seyirler.

De Volta aos 15 Dizi Oyuncu Kadrosu ve Değişik Karakterler

 • Maisa Silva – Anita
 • Camila Queiroz – Anita (30)
 • Amanda Azevedo – Luiza
 • Lucca Picon – Douglas
 • Klara Castanho – Carol
 • Caio Cabral – (*15*)
 • Mariana Rios – Luiza (büyük)
 • João Guilherme – Fabricio
 • Bruno Montaleone – Fabrizio (büyük)
 • Antonio Carrara – Joel
 • Gabriel Stauffer – Joel (büyük) ve değişik.

Back to 15 Dizi Mevzusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu.
Öyleyse sizlere neşeli seyirler. Ayrıca siteye aza olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğeri içeriklerde düşünce suretiyle…

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri