Genel

Bakan Bilgin bir müjdeyi daha duyurdu! Yeni çalışmalar var diyerek müjdeleri sıraladı! EYT için yeni gelişme duıyuruldu

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Bakan Bilgin bir müjdeyi daha duyurdu! Yeni çalışmalar var diyerek müjdeleri sıraladı! EYT için yeni gelişme duıyuruldu

Emek harcama ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin’den milyonlarca çalışanı ve emekliyi ilgilendiren mühim açıklamalar geldi ve Bakan Bilgin Türkiye’nin ne problemi var ise hepsini çözeceklerini belirtti ve Aralık ayına işaret etti.

YENİ ÇALIŞMALAR VAR

Emek harcama ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Aydın’da 2023’e Doğru Kent Buluşmaları programında konuştu. Bakan Bilgin açıklamalarında yeni çalışmalar bulunduğunu belirtti ve kamuoyunun merak ettiğini altını çizdi.

SAYILAR DEĞİŞTİ

Konu ile ilgili olarak açıklamalarında “EYT meselesi var onu çözeceğiz. Aralık ayında Meclis’e intikal ettireceğiz. Geçici işçilerimiz vardı. Onu çözüyoruz tarihe kavuşturuyoruz. Önümüzdeki günlerce paylaşacağız.” ifadelerini kullanan Bakan Bilgin şöyleki devam etti:

“Taşeron işçiliğinden geçmeyen 90 bin kişi… Sayılar değişti işçi kitlesi var kamuya geçmemiş olan onların sorununu çözüyoruz.”

BİZ ZATEN SEÇİMİ KAZANACAĞIZ

Türkiye’nin ne problemi var ise hepsini çözeceklerini belirten Bakan Bilgin bu tarz şeyleri seçimi kazanmak için yapmadıklarını esasen seçimi kazanacaklarını paylaştı. Ayrıca Bakan Bilgin açıklamalarında bunu vazife olduğu için yaptıklarını ve enflasyon meselesini de çözerek ileriye doğru gideceklerini bildirdi.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri