Güncel

Balkan Ninnisi Dizisi Nerede Çekiliyor? Balkan Ninnisi Ne Zaman Başlayacak? Balkan Ninnisi Oyuncuları ve Konusu

TRT1 ekranlarında mevzusuyla ve oyuncularıyla bu yaza damgasını vuracak bir takım başlıyor. Balkan Ninnisi adıyla tanıtımı geçen dizi hakkında ayrıntılar…


TRT1 ekranlarının oldukça ses getirecek bir dizisi olan Balkan Ninnisi, mevzusu, oyuncu ekibindeki seçimi ve çekilmiş olduğu yer olarak bu yaza damgasını vuracak benzer biçimde. Dizinin ilk tanıtımını gören seyirci kitlesi Balkan Ninnisi Dizisi Nerede Çekiliyor? Balkan Ninnisi Ne Zaman Başlayacak? Balkan Ninnisi Oyuncuları ve Konusu sorularına cevap aramaya başladılar…

Balkan Ninnisi Oyuncuları ve Konusu


 

balkan ninnisi oyunculari ve mevzusu

TRT1 ekranlarında yakında başlamış olacak olan Balkan Ninnisi dizisinin ilk fragmanı da gösterildi. Fragmanı izleyenler oldukça keyifli ve seyircileri içine çekecek bir konunun gelmekte bulunduğunu derhal anlamış oldu. Balkan insanının samimi, içten, neşeli ve keyifli öykülerini anlatma hedefiyle yola çıkan Balkan Ninnisi dizisi bilhassa bir döneme damgasını vuran Elveda Rumeli’yi anımsattı.

Elveda Rumeli dizisiyle seneler ilkin gene Makedonya’da çekimlerde bulunan deneyimli ve usta oyuncu Erdal Özyağcılar için, Balkan Ninnisi tekrardan aynı bölge insanı ile bir araya gelme fırsatı verdi. Hasret Türkad, Emre Bey ve Merih Öztürk’ün de başrolünde yer almış olduğu dizi, değişik milletlere mensup olan iki gencin olanaksız aşkını anlatacak.


“Balkan Ninnisi”, tam 600 yıl Osmanlı şehri olarak kalmış, bir tarafında Türk ve Arnavutların öteki yanında Makedonların yaşamlarını sürdürdüğü Üsküp’te çekiliyor. Bu hususi şehrin ortamı da ekranlara birçok güzelliği beraber getirecek.

İçimdeki Ateş Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Evvelinde hayatları kesişen, kaderin cilvesi olarak zamanı bir konakta buluşan Türk ve Makedon aileler ile birbirini ölesiye seven iki gencin öyküsünü izleyeceksiniz.

Doğan Umut Karaca’nın yönetmenliğini yapmış olduğu Balkan Ninnisi dizisinin müzikleri de her insanın dikkatini çekecek. “Balkan Ninnisi”nin müziklerini ise Alper Atakan yapıyor.

Balkan Ninnisi Dizisi Nerede Çekiliyor?


 

balkan ninnisi dizisi nerede cekiliyor
balkan ninnisi dizisi nerede cekiliyor

Konusu ve verdiği mesajla seyirciye güzel bir seyir zevki sunmayı hedefleyen Balkan Ninnisi dizisi Makedonya’nın başkenti Üsküp‘te çekiliyor. Balkanların keyifli ve Türk kültürü esintilerini seyirciye geçirmeye çalışacak.

Balkan Ninnisi Ne Zaman Başlayacak?

TRT1 ekranlarında başlaması beklenen ve fragmanı ile şimdiden kendine özgü bir izleyici kitlesi oluşturması beklenen dizi yakında seyircileri ile buluşacak.
İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri