Memur ve Personel Alımı

Banka Kredi Borcunu Kapatamayanlara Müjde! Borç Kapatma Kredisi Nefes Olacak!

Bilhassa pandemi döneminde pek oldukca işyeri ve firmanın kapatılmasıyla beraber pek oldukca yurttaşın parasal sorunları da çoğalış gösterdi. (Çoğalan) parasal güçlükler, yurttaşları bankalara ve gereksinim kredilerine yönlendirdi. Bankaların sunmuş olduğu kredi kartı ve kredi ürünlerinden faydalanarak geçtiğimiz dönemlerde nefes alan yurttaşlar, şimdilerde ise bu borçları kapatmanın telaşını yaşıyor. Ancak çoğalan parasal güçlükler borçların kapatılmasını da güçleştiriyor. Bu sebeple de ING Bank ve QNB Finansbank, borç tasasıyla uğraşan yurttaşlara borç kapatma kredileri sunuyor.
Bu noktada ING Bank, borçlu yurttaşlara yönelik sunmuş olduğu borç kapatma kredisi ile dikkatleri sürüklemeyi başardı. Kredi yada kredi kartı borcu olanlar için nefes almayı sağlayacak olan bu kredide ING Bank %1,79’dan başlamış olan faiz oranı sunuyor. Bu kapsamda ING Bank’ta 10 bin TL borç kapatma kredisinde %1,79 faiz oranı ile 36 ay vadede aylık taksit ödemesi 402 TL olarak hesaplanıyor. Geri ödenecek toplam meblağ ise 14 bin 461,56 TL olarak tanımlanıyor.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Kredi yada kredi kartı borcu olan yurttaşlar için QNB Finansbank da borç kapatma kredisi sunuyor.
QNB Finansbank borç kapatma kredisinde %2,20’den başlamış olan faiz oranları sunuyor. Bu kapsamda QNB Finansbank’ta 10 bin TL borç kapatma kredisinde %2,20 faiz oranı ile 36 ay vadede aylık taksit ödemesi 433,77 TL olarak hesaplanıyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri