Fiyatlar

Bankkart ayın kampanyası ulaşım Aralık 2022


Ziraat bankası ayın sektörü kampanyası kapsamında ulaşım ve gezi harcamalarınıza hususi 250₺ üstüne %5 olmak suretiyle toplamda 40₺ bankkart lira armağan edecek. Bankkart ile Aralık 2022 süresince geçerli olacak kampanyaya bankkart mobilden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Ayın Sektörü özelliğinden faydalanmaya başlayabilmek için Bankkart Mobil, İnternet Şube, SMS, Satın alan İletişim Merkezi yada Şubelerimiz kanalıyla katılım sağlanması gerekmektedir.
SMS ile katılım sağlamak için Bankamızda kayıtlı cep telefonundan AYINSEKTORU yazılarak 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri parasızdır.
Bankkart Mobil uygulamasından Bankkart Dünyasındaki “Ayın Sektörü” menüsünden özelliğe katılınabilir.
Bir müşterinin ayın sektörü özelliğine bir kez iştirak etmesi yeterlidir. Katılım, aslolan kart sahibi müşteriler tarafınca yapılabilecektir.
Bankkart’ın kredi kartı yada banka kartı uygulaması ile ilgili ay için belirlenen sektörlerden tek seferde meydana getirilen 250 TL ve üstü işlemlerden %5 ek Bankkart Lira kazanılabilecektir.
Bir müşterinin bir takvim ayı süresince kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 40 TL ile sınırlıdır.
Bankkart’ın kredi kartı uygulamasına bağlı ek ve sanal kartlar ile meydana getirilen işlemler ve kartlı mobil temassız ödemeler de aslolan kart harcamalarına dahil edilecektir.
Bankkart Lira kazanımı, özelliğe katılım sağlandıktan sonrasında gerçekleşen alışveriş işlemleri için geçerlidir.
Bankkart Lira kullanımı, ön provizyon, iptal, iade, nakit çekim, satmaca ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme ve para geçirme işlemleri ek Bankkart Lira kazanımı kapsamında değerlendirilmemektedir.
Bankkart Parasız, Bankkart Business ve Bankkart Başak ürünleri ile meydana getirilen işlemler Ayın Sektörü özelliği kapsamında değerlendirilmemektedir.
Ayın Sektörü özelliği kapsamında meydana getirilen işlemlerin detaylarına, geçmiş dönem bilgilerine ve ek kazanım bilgilerine Bankkart Mobil, İnternet Şube, Satın alan İletişim Merkezi ve Şubelerimizden ulaşılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri