Baş Tacım 215. Bölüm 24 Şubat Çarşamba Full İzle - Webhaberim
Televizyon

Baş Tacım 215. Bölüm 24 Şubat Çarşamba Full İzle

Bu makalemizde sizlere Baş Tacım ile ilgili detaylı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ek olarak Kanal 7 Baş Tacım 215. Bölüm 24 Şubat Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilirsiniz.

(*24*) hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi icap ettiğini söyler.

İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder.

Seneler sonrasında geri dönen Archana, Manav ile tekrardan kavuşacak mı?

Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki hanım içinde kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki hanım içinde kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekranlara geliyor.

Öte taraftan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında yaşamını kaybeder. (*24*) hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi icap ettiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlamış olan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile her akşam 21:15’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Baş Tacım 215. Bölüm 24 Şubat Full İzlemek için tıkla

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri