Baş Tacım 217.Bölüm 28 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı İzle! - Webhaberim
Dizi Haberleri

Baş Tacım 217.Bölüm 28 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Baş Tacım 217.Bölüm 28 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm Fragman!…Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir macera başlıyor. (*28*) ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini almaya geliyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, coşku dolu bölümleriyle Kanal 7’de olacak

Yeni bölüm fragmanı hemen hemen yayınlanmadı! Yayınlandıktan sonrasında sayfamızda olacaktır.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi bulunduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonrasında Manav’ın aslına bakarsak bir tamirci bulunduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat şeklinde çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden gene de vazgeçmez. Öte taraftan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında yaşamını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır.

bas tacim 204 bolum 9 subat carsamba yeni bolum fragman 620258fcdf9adBaş Tacım 217.Bölüm 28 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi icap ettiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Seneler sonrasında geri dönen Archana, Manav ile tekrardan kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki hanım içinde kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alacak.

Baş Tacım 217.Bölüm 28 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri